Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legjobb barát probléma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barát probléma?

Figyelt kérdés

Nos a párom legjobb barátja egy lány volt. Eleinte jól kijöttem vele majd a csaj kezdett ellenem játszani, provokálni és azért küzdeni, hogy szétszedjen minket. A páromnak ő nagyon fontos volt, viszont megelégelte a viselkedését és megszakította vele a kapcsolatot. Amikor szóba jött számtalanszor azt állította nem hiányzik neki, megérdemli stb..

A párom múlt héten szakított velem.. azt mondta ha újra akarjuk kezdeni, akkor a másik nő is ott lesz mert nekj szüksége van rá. Tudniillik szakításunk másnapján már meg is kereste a csajt.. aki valószínűleg büszkén bólogatogt a szakításunkra, ugyanis kölcsönös utálat van köztünk. A párom azt mondta többet nem fogja ezt tenni vele,és hogy soha nem vesztek még így össze. (Tudtommal nem egyszer bekavart mar neki a csaj). Nos az a helyzet, hogy vagy elfogadom a csajt és visszakapom a párom.. vagy nem fogadom el de a párom sem lesz velem többé... tanácstalan vagyok.. nagyon szeretem, de fájdalmas ez a helyzet.



2017. jan. 17. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amig a parod nem rendezi magaban, hogy milyen kapcsolata is van tulajdonkeppen ezzel a csajjal, nincs mit keress ebben a kapcsolatban. Valoszinusitem, hogy tobb van koztuk, meg ha nem is vallaljak fel. Jobb Neked nelkule, ebben a helyzetben. Fogadd el, lepj tovabb.
2017. jan. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor miert nem azzal a csajjal van???
2017. jan. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én alapjáraton úgy vagyok vele, hogy egy normálisan szocializálódott embernek nem jelent gondot színtiszta barátságot fenntartani egy ellenkező nemű emberrel. A férjemnek is vannak női barátai, én is kedvelem őket, mert tényleg nagyon jó fejek, nekem is vannak tizenéves barátságaim férfiakkal (szám szerint kettővel), velük szintén jól kijön a férjem.


DE!


Amit a kedves párod meg a havercsaj művel, az teljességgel elfogadhatatlan. Nekem nem kéne olyan "társ", aki hagyja, hogy fúrjanak, áskálódjanak, aki hagyja magát manipulálni egy feltehetően figyelemre kiéhezett kis attention whore által, akármekkora barátok is. Ha bármelyik barátom így fúrta volna a férjem egyetlen pillanatig is, nagyon alaposan elbeszélgettem volna vele és mivel a férjem is minden szituációban - ahol nem én vagyok egyértelműen a ludas - kiáll mellettem, biztos vagyok benne, hogy ő is ezt tette volna.


(Viszont azért nem mindegy, ki a ludas a sztoriban - ugyanígy ha a férjem kezdte volna el fúrni a barátaim ok nélkül, kiálltam volna mellettük - bár ha ilyet tett volna, nem jutunk házasságig, az is fix, nekem nagyon fontos, hogy az, akivel együtt élek, egy korrekt, egyenes ember legyen, ne pedig egy manipulatív gyökér, na).


Természetes, hogy az embernek fontosak a barátai, nem is szabad tőlük eltiltani senkit, de ha valakivel összekötöd/össze tervezed kötni az életed, akkor az a minimum, hogy kiállsz mellette, ha ok nélkül bántják.


Tudom, hogy most nehéz, de hosszútávon majd hálás leszel, hogy még most megszabadultál ettől a kis pötschfejtől, aki nyíltan választott köztetek úgy, hogy nem vétettél semmit. Rohadjon csak meg a picsulina friendzonejában, ha már ennyire nem voltál neki fontos.

2017. jan. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Elvileg soha nem volt közöttük semmi.

Eleinte probléma nélkül tekintettem rá, ha valami rosszul esett szóltam barátomnak és megbeszéltük, de az egész elharapózott.

Nem a csaj miatt szakított velem ezt leszögezem, de nekem fáj, hogy egyből hozzá rohant.

2017. jan. 17. 14:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló problémám volt. A barátomnak lány volt a legjobb barátja, együtt laktak albérletben, együtt mentek mindenhova. Aztán egy év után ezt nagyon megelégeltem, mert tényleg már olyan barátság volt az, ami a mi kapcsolatunkba nem fért bele. Nem mondtam ki nyíltan, hogy válasszon a barátom, de sose rejtettem el, hogy mennyire nem bírom a csajt. Aztán barátom végre elfogadta, hogy ez így tényleg nem fog menni, de nagyon boldog volt velem, és azóta is együtt vagyunk és tényleg úgy veszem észre, hogy a barátom boldoh mellettem, mostanra szerintem már ő se bánja, hogy megszakította a lánnyal a kapcsolatot. Bár tényleg soha nem kértem volna azt, hogy válasszon, de ő is érezte, hogy ez így baromira nem fog menni, hogy a lány sok mindenbe bekavar és ezt rányomhatja a pecsétet a kapcsolatunkra. Azóta eltelt másfél év és semmilyen nagy vita nem volt köztünk. Barátodnak is hasonlóképpen kellene gondolkodnia, ha téged szerelemből szeret, őt meg csak barátilag akkor természetes hogy téged választ.
2017. jan. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyszer megtette, hogy engem választott.. de kétlem, hogy megtenné még egyszer.
2017. jan. 17. 15:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Hagyd a srácot. Szakítottatok, és most még itt ez a csaj is, aki csak még jobban fúrni fog. El van cseszve ez az egész, jól nem jöhetsz ki belőle.
2017. jan. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindig is tetszett neki ez a barátnője, és könnyen lehet, volt már köztük szex.
2017. jan. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!