Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk és férfiak, igaz az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és férfiak, igaz az, hogy csak abba vagytok képesek beleszeretni, akit már első látásra jóbőrnek tartotok?

Figyelt kérdés

Az nem opció, hogy eleinte ugyan nem vált ki belőletek semmi különöset (tehát átlagos külsejűnek tartjátok, vagy egy kicsivel az alattinak), de a végén mégis megszeretitek, és ezáltal megszépül a szemetekben?

Annyiszor hallottam már, hogy ti nem így működtök, és érdekelne, mi az igazság.


2017. jan. 18. 23:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Volt már olyan, hogy egy lány külsőre abszolút nem volt az esetem, és belsőre teljesen másnak gondoltam. Aztán jobban megismertem, rájöttem, mennyire értelmes, és milyen jókat lehet vele beszélgetni, és nem sokkal később már odavoltam érte. Persze nem tetszettem neki külsőre, ezért nem lett belőle semmi.
2017. jan. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Mi nem vagyunk nők.
2017. jan. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Van egy szint, ami alatt képtelen lennék valakit szeretni.

Általában a szélsőséges dolgok, mint a tépett, igénytelen haj, mosdatlanság, narancssárga rohadó fogsor, 120 kiló 160 centihez, hónaljkutya...


24/F

2017. jan. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Oké, az érthető, ha van egy határ, mert nyilván mindenkinél. Én sem azt mondom, hogy jó személyiséggel lehet kompenzálni azt, ha kvázi undorodsz a másiktól.

Azért a többségetek elég jól felfogta a lényeget, és látom, hogy nem mindenki működik felszínesen közületek sem.

Köszi a válaszokat!

2017. jan. 19. 15:11
 15/15 anonim ***** válasza:
Általában igen a válasz, de bizonyos nőknél a személyiség nagyon sokat javíthat az összképen. Persze még ebben az esetben is valamennyire vonzónak kell lennie külsőre.
2017. jan. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!