Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van aki olyannal nem jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki olyannal nem jön össze aki cigizik, van aki meg olyannal nem aki bent tart háziállatot a lakásban. Te melyiket tartod nagyobb gondnak? Cigi vagy az háziállat?

Figyelt kérdés
Én mindkettőt nagy gondnak tartom, az állat helye kint van ahogy ősidők óta tartja a szokás, a cigizés meg egészségtelen.
2017. jan. 19. 10:02
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
52%
Se cigi, se lakásban háziállat! Állatkínzás kis lakásban kutyát, macskát tartani, ketrecben pockot vagy madarat, illetve akváriumban halakat. Tárgyként vannak kezelve ezek az állatok.
2017. jan. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
57%

"Egyes válaszolók már az állatot lassan az ember elé helyezik....mivé lett a világ."


Ez túlzás. De ami azt illeti, sok állat tisztább, mint sok ember...

2017. jan. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:

A #10-es válaszoló pont jó példa arra hogy DE az állat fontosabb mint az ember:

"Nálam pont az a kizáró ok, ha valaki ilyen maradi módon vélekedik az állattartásról.

Az állatszeretet nekem feltétel. "


Szóval valaki nem akar a házban állatot ezért már nem is jön össze vele...szóval előrébb helyezi az állatot mint az embert. Lehet akármilyen jó ember, az állat fontosabb.

2017. jan. 19. 12:05
 24/43 anonim ***** válasza:
80%

#23

Azért hadd döntse már el mindenki, hogy kivel akar együtt élni és milyen kompromisszumokat hajlandó kötni ezért. Bár én pont nem vagyok nagy háziállatos, de mindenkinek, így nekem is vannak olyan dolgaim, hobbijaim, amikről akkor sem mondok le, ha maga a tökély száll le az égből 25 centis platina farokkal.

2017. jan. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
81%

Én írtam azt a kommentet.

Kisgyerek korom óta állatmentéssel és ideiglenes befogadással foglalkozom. Ez jár egy olyan életvitellel és életfelfogással,hogy ha kóbor állatot találol, hazaviszem és keresek neki új gazdit vagy menhelyes kapcsolataim alapján elhelyezem.

Ha valaki nem szereti az állatokat és nem akarja lakásban látni, azzal ez hatalmas viták forrása lenne, az erkölcsöm pedig nem fogom eldobni.

És bár magán véleményem, de számomra aki nem szereti az állatokat és elítél amiért én segítek rajtuk, az az én morális értékrendbem szerint nem jó ember, és nem való az életembe.

Szerencsére hozzám hasonló párom van, szóval ez nem téma, és el van viselve a "hülyeségem", miszerint szeretek állatoknak segíteni.

2017. jan. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
69%
Igazából aki úgy vélekedik a kutyáról, mint egy nyűgről, egy felesleges tárgyról amit kint kell tartani, és néha enni adni neki, annak gyereke se legyen, mert nagyon rossz szülő lenne. A kutyával eleve mész mindenhova (jobb esetben), nagyrészt kint van, ha jó az idő, de akármikor bejöhet. Nincs bezárva egy kis lyukba. Panelban az tartson kutyát, aki megtudja oldani, hogy a társa legyen, és mindenhova magával viheti (ezt elég kevés ember engedheti meg magának)
2017. jan. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
95%

"Szóval valaki nem akar a házban állatot ezért már nem is jön össze vele...szóval előrébb helyezi az állatot mint az embert. Lehet akármilyen jó ember, az állat fontosabb.

"


Így van, ha valaki élből elutasít egy állatot a lakásban, akkor nem ismerkednék vele. Pontosan. Rengeteg olyan ember van, aki állatszerető, és közülük választanék.

Nem az állatot helyezem előtérbe, hanem olyan partnert választok, aki illik hozzám. És sok más mellett ehhez hozzátartozik a kutya a lakásban is.

2017. jan. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:

Cigi kizáró ok.

Állat attól függ. Egy nagy mozgásigényű, nagytestű kutyát pl szerintem nem jó bent tartani, a kutyának se megfelelő környezet. Macskának oké bent lenni, de akkor soha nem mennék át a pasihoz, mert megfulladnék (allergia). Aranyhörcsög, nyuszi, díszhal, hüllő, papagáj, csiga, madárpók stb simán jöhet lakásba, nem lenne gond velük.

2017. jan. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
74%
Ha valaki nem szereti az állatokat, vagy nem viseli el őket, azzal én sem állnék szóba, Hiszen az nem illik hozzam,plusz alapbol az ilyen emberek nem is szimpatikusak számomra.
2017. jan. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
95%

A cigi kizáró ok, nagyon nem bírom elviselni, visszataszító lenne megcsókolni a páromat, arról nem is beszélve, hogy mekkora marhaságnak tartom elverni rá a pénzt..

Az állatokat nagyon szeretem, nekem kinti-benti kutyáim vannak, nagyon tiszták és jól neveltek, semmi gond nincsen velük. Nálam is kizáró ok, ha valaki nem tudja elviselni az állatokat, nem illenénk össze.

Egyébként, úgy, ahogy én nem jönnék össze avval, aki úgy gondolja, hogy az állatnak kint a helye, te ugyanúgy nem jönnél össze azzal, aki szerint nem. Szóval ugyanúgy kiszűröd te is, csak a másik oldalról. Nem álszent így egy picit ezt mondani, hogy ,,valaki nem akar a házban állatot ezért már nem is jön össze vele...szóval előrébb helyezi az állatot mint az embert. Lehet akármilyen jó ember, az állat fontosabb.,,? Amikor felőled is lehetne akármilyen jó ember, nem kellene, mert ő meg bent tartja.

2017. jan. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!