Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van aki olyannal nem jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki olyannal nem jön össze aki cigizik, van aki meg olyannal nem aki bent tart háziállatot a lakásban. Te melyiket tartod nagyobb gondnak? Cigi vagy az háziállat?

Figyelt kérdés
Én mindkettőt nagy gondnak tartom, az állat helye kint van ahogy ősidők óta tartja a szokás, a cigizés meg egészségtelen.
2017. jan. 19. 10:02
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
53%
A cigit nem szeretem, de aki egy karbantartott kutyát nem tud szeretettel elviselni egy lakásban, az nekem is kizáró ok.
2017. jan. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
49%

Nekem az állattartás a legnagyobb kizáró ok.

A cigizés még valamennyire elfogadható.Bár ki nem állhatom a dohányfüstöt.

A rendszeres alkoholfogyasztás is kizáró ok nálam.Tehát a napi sörözés is.

2017. jan. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
69%

nem mondom, hogy ha elszív néha egy szálat az nálam kizáró ok, de nem örülök neki. Egyrészt egészségtelen, másrészt drága, harmad részt nem szeretem ha a páromnak dohány szaga van. Főleg ha dohányzás után akarnak megcsókolni, az elég visszataszító.


Nekem semmi bajom ha az állat bent van, nekem is volt macskám múlt hétig, amikor is 15 év után végleg elaludt. Addig szinte mindig velem volt bent a lakásban. Főleg nyáron többet kellett porszívózni a szőre miatt, amúgy meg olyan tiszta volt, mint a patyolat. A kutyával sincs bajom a lakásban, csak legyen elég helye, alapból azt tartom normálisnak, ha van kert, ahol nagyrészt kint tud lenni, ha szeretne.

2017. jan. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
Egyes válaszolók már az állatot lassan az ember elé helyezik....mivé lett a világ.
2017. jan. 19. 11:25
 15/43 anonim ***** válasza:
100%
Én kocabagós vagyok (1 doboz/fél év), korábban durván dohányoztam (2,5 doboz/nap), aztán évekig nem, most meg ez van. Nem jönnék össze olyannal, aki rendszeresen dohányzik, függetlenül attól, hogy engem nem zavar a füst. Mekkora álszent vagyok. xD Mindegy, félek, hogy visszaszoknék teljesen, szóval felejtős. Benti kutyával, macskával, aranyhallal viszont semmi bajom. 28N
2017. jan. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
9%

Egyik sem tetszik. Cigi büdös, mint a halál.

Állatokat szeretem, de lakásba nem kell. Max olyan, amelyik nem mászkál szabadon a lakásban, hal vagy hörcsög.

2017. jan. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, pont hogy nem helyezzük. A cigaretta károsabb az emberre, mint a háziállat... Utóbbi még talán valamiféle felelősségérzetre és empátiára is tanít.
2017. jan. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
88%
Nálam a cigi kizáró ok, állat nem.
2017. jan. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
12%

A cigi kizáró ok. Az okos nőkre bukom és nem túl sok észre vall, ha valaki tudatosan, direktbe mérgezi magát. (Nem, nem drogozom, nem iszok kólát és lerészegedni sem szoktam meg a többi önmentegető duma sem jön be...).


A kisállat nem zavar, ha tiszta az állat és tiszta a lakás is. De attól idegbajt kapnék, ha a ruhám szőrcsomós lenne állandóan

vagy attól, amikor a macskát hagyják úgy elpofátlanodni, hogy felkap az asztalra meg kikapja a kezedből a falatot...

2017. jan. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
7%

A cigit utálom. Nagyon lehet érezni. Milyen lenne csókolózni a párommal úgy, hogy valójában azt várom mikor lesz vége, mert belefulladok? A másik fél illata, jó illata nagyon fontos. Ez az illat hatással van ránk. A cigi teljesen elnyomja, így mondhatni megszűnik egy dimenzió.

Az állatokat szeretem. Mivel a kutya családtag, nem várhatom el tőle hogy kint fagyoskodjon, ázzon az esőben, miközben velünk akar lenni. Normális, kiegyensúlyozott kutyával semmi baj nincs. Sőt...normálisabban viselkedik mint néhány ember. Itt most nem a palotapincsikre, és egyéb kisebbségi komplexusos kutyákra gondolok, amik eleve alkalmatlanok arra hogy normális életet éljenek.

A macskák nagyon hálátlanok és önfejűek, ezért nem tartanám félmilliós hangrendszer és bőrkanapé között, csak felügyelettel. A terráriumi állatokkal nincs baj addig, amíg külön helységben vannak. Pl senkinek nincs kedve tücskökre vadászni az ágyban éjszaka.

2017. jan. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!