Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van aki olyannal nem jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki olyannal nem jön össze aki cigizik, van aki meg olyannal nem aki bent tart háziállatot a lakásban. Te melyiket tartod nagyobb gondnak? Cigi vagy az háziállat?

Figyelt kérdés
Én mindkettőt nagy gondnak tartom, az állat helye kint van ahogy ősidők óta tartja a szokás, a cigizés meg egészségtelen.
2017. jan. 19. 10:02
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

#29: "Ha valaki nem szereti az állatokat, vagy nem viseli el őket, azzal én sem állnék szóba, Hiszen az nem illik hozzam,plusz alapbol az ilyen emberek nem is szimpatikusak számomra.'


Az alapján ítéled meg az embert hogy szereti-e az állatok vagy sem? Mi van ha ALLERGIÁS A KUTYASZŐRRE AZ ILLETŐ? Akkor már ne is lehet jó? Nem hozzád valónak tartod? Nem szerethet igazán téged mert az állatokat nem viseli el a házban?

2017. jan. 19. 14:14
 32/43 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, nagyon ráfixáltál erre a háziállatos dologra. Sok nő szereti az állatokat, sőt sok férfi is. Nem egymást keresitek, engedd el, hidd el, jobb lesz tőle.
2017. jan. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
95%

Ha nem viseli el, akkor nem egymást keressük. Mi ezen a bonyolult? És miért hozzád kéne alkalmazkodni? Ha szeretsz valakit, joggal várja el, hogy elfogadd a háziállat.

Mi van kérdező, valaki nem dobta ki miattad a kutyáját, macskákat?

Ha dontsem már el kivel akarok élni. Veled tuti nem akarnék.

2017. jan. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

#32

Én pl allergiás vagyok a macskaszőrre. Soha nem írnék olyat, hogy nem szeretem a macskákat, vagy nem viselem el őket. :D

Amúgy mi azon olyan nehéz, hogy akkor nem egymást keresitek?

2017. jan. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

Vannak állataim a lakásban, rágcsálók (azért megnézném, hol volt szokás kint tartani pl tengerimalacot Európában, tekintve, hogy itt nem is őshonosak, főleg nem a mára kitenyésztett formájukban), és hiába "csak" rágcsálók, már régóta velem vannak, felelősséggel tartozom irántuk, így nyilván fontosabbak is, mint egy frissen megismert ember, akivel alapból nem illünk össze.

Ő nem szereti az állatokat a lakásban, én meg tartok állatokat a lakásban, és ugyebár ebben nincs kompromisszum, állatot panelban nem lehet csak félig a lakásban tartani. Attól, hogy valaki jó ember, még nem biztos, hogy az adott nő számára is megfelelő.

A cigiről leszoktam, ezért nem is kezdenék olyannal, aki dohányzik. Nem adom a saját szintem alá.

2017. jan. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem egy olyan ismerősöm van, aki allergiás a saját állatának a szőrére. Léteznek már jó allergiagyógyszerek, tapasztalatból beszélek, mert én is szedek a por miatt, és egy sugárúton lakom. Ráadásul vannak egyéb dolgok is, amit meg lehet tenni a tünetek csökkentéséért, pl nem egy légtérben aludni az állattal, vagy a hálót teljesen állatmentesen tartani, vagy akár gyakrabban porszívózni és felmosni. Hidd el, aki akar állatot, az esetek 90%-ban megoldja. Aki nem akar, azzal nem illünk össze. Aki meg a 10%-ba esik, azzal nem lennénk boldogok, mert mint mondtam, itt nincs kompromisszum.
2017. jan. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
91%

Miért akarod ilyen betegesen meggyőzni az embereket, mikor mi sem akarunk téged?


Mindenkinek vannak tulajdonságok amiket nem visel el egy emberben.

Te azt, ha állatot tart a lakásban.

Én azt, ha nem viseli el az állatokat.

Nem vagyunk egymáshoz valóak.

Suba subával guba gubával.

Ne megváltoztatni akarj másokat, hanem keress magadhoz illőt.


Nem értem, mi ebben akkora tragédia neked.

2017. jan. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
90%

Csak a cigit tartom problémásnak, mert az a másik ember egészségére is káros, meg az enyémre is.

A háziállattal nincs bajom, főleg ha olyan, ami egész nap bent van, mert nem fog kintről behozni koszt, betegségeket, stb. Egy kutya problémásabb, mert azt sétáltatni kell, sáros lesz a talpa, elkaphat bármit odakint, aztán hazahozza. Egy benti macska vagy kis állat, hörcsög, egér, halak, ilyesmi, az nem gond. Főleg ha csöndes állat. Madarakat pl. nem szívesen viselnék el, mert ők hangosak. Egy teknős viszont kussban van, szóval az például jöhet. :D

2017. jan. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
0%
Nálam mindkettő kizáró ok volt.
2017. jan. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Cigi kizáró ok. Háziállat nem, de csak akkor, ha nem hullajtja a szőrét, nem szarik a konyhaasztal alá és társai.
2017. jan. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!