Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a MGTOW...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a MGTOW mozgalomról?

Figyelt kérdés

MGTOW = Men Going Their Own Way, azaz a Maguk Útját Járó Férfiak. Ők azok, akik a feministává váló világ ellen sajátságos módon tiltakoznak.A maga útját járó Férfi úgy vélekedik, hogy mostanra már a Világ legeldugottabb pontján sem találni olyan nőt, akinek az agyát nem mosta volna még át valamennyire a feminizmus harmadik hullámának a hetvenes évek óta tartó Férfiellenes propagandája. Így nem érdemes velük sem házasodni, sem gyereket nemzeni, de még akár csak bármiféle kapcsolatot is kialakítani. Ők nem tárgyalnak, nem kuncsorognak, hanem csak megvonják a nőktől azt, amire a legnagyobb szükségük van: a figyelmet és a támogatást. A MGTOW létnek négy szintje van:

1. A helyzet felismerése Ebben a csoportban levő Férfiak tisztában vannak azzal, hogy milyen kockázatokat tartogat számukra a társadalom, de ők elfogadhatónak tartják ezeket és belemennek a játékba. 2. A hosszútávú kapcsolat elutasítása. Ezek azok a Férfiak, akik elutasítják a nőkkel való hosszútávú kapcsolat minden formáját, beleértve ebbe a házasságot és mindennemű együttélést. Elkerülik az egyedülálló anyákat, és minden olyan helyzetet, aminek kapcsán a bíróságon lehet kikötni. 3. A rövidtávú kapcsolatok elutasításaŐk azok a Férfiak, akik a fentiek mellett még egy olyan rövidtávú kapcsolatot sem hajlandóak bevállalni, mint a randizás, az egy éjszakás kaland, vagy a egyszerű barátság. Minden nőkkel való kapcsolatuk szakmai vagy munkához köthető és ezeket is igyekeznek minimalizálni. 4. Gazdasági kivonulás. Ők azok a Férfiak, akik nem hajlandóak többet keresni, mint ami a személyes túlélésükhöz feltétlenül szükséges. Mivel kevesebbet keresnek, mint ha egy családot kellene eltartaniuk, kevesebb adót fizetnek, de ez még mindig magasabb életszínvonalat biztosít nekik, mint ha családjuk lenne.



2017. jan. 19. 23:49
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/106 anonim ***** válasza:
54%

Aham, látom is, hogy egyéb eredeti kérdésfelvetés nincs is a mondandóban, szőval ki is emelném azt az egyetlen félmondatot, ami valóban számít a legtöbb férfinak MANAPSÁG.



".....akkor még azt is elhiszik nektek, hogy akár az utódjaikat is fel tudjátok valahogy nevelni."


Szerény véleményem szerint, illetve (szerintem) közel sem (néhány férfitársam szerint viszont eléggé) szerény tapasztalatom alapján ebben a nők nagyobb halmaza bukik el, mint amekkorra ezt abszolválni tudja.

Akkor, amikor én zokszó és nyekergés nélkül, gyakorlatilag KÖTELEZŐ jelleggel szerzek diplomát (választható jelleggel egyébként kettőt), ugyancsak KÖTELEZŐ jelleggel szerzek stabil állást, és egzisztenciát (remélem érted, hogy a kötelező szó a társadalmi és a NŐK NAGY RÉSZE FELŐL IS ELVÁRT feladatteljesítésre vonatkozik) , kvára nem gondolnám azt, hogy egy nő cserébe épeszű, egymással koherens kapcsolatban álló 5 mondatot nem tud megfogalmazni logikusan, és értelmesen, ám óhajtja az anyagi támogatást, és a stabilitást, meg a karriert (sajt maga száára is). Egyetlen nőt találtam (akivel le is éltem 10 évet) aki nem a futóbolond kategóriával versenyzett. Meddő volt, még örökbe is fogadtam volna volna vele egy babát. Hát félrekefélt. A saccra tiz másik gyakorlatilag azt sem tudta melyik bolygón él, ám szivesen lehúzott volna. És ahogy korábban megjegyeztem, "DIPLOMÁS" (az idézőjel a ba/bsc miatt van) nőkről beszélgetünk...Az egyetlen különbséget a diplomás, és nem diplomás között azt tudtam felfedezni, hogy ő az 5 mondatig sem birt eljutni, visszatérő "érve" minden esetben a "mert csak" volt. Ami egyébként lefedi az állítólag "értelmiségi" csajok 5 mondatának lényegét is.

Azt gondolom, hogy ilyen elvárások mellett, ekkora versenyben ilyen áruért én nem versenyzek tovább. Tulajdonképpen erről szól a mgtow is.

És szándékosan nem tértem ki az érzelmi, és lelki erőforrásokról részemről. Mert bármilyen furcsa is, egy himsovinisztának is vannak érzelmei Hozzáfűzném még, hogy a "himsoviniszta",számomra közel sem olyan derogáló, mint az egyes rendkívül "okos" csajok számára. arról van szó, hogy elfogadom, sőt, tudomásul veszem a biológia tényt. Jelesül azt, hogy a nő a gyengébb, a nő az, aki megszüli az utódot, és ezért oltalomra, és védelemre nem pusztán szorul, hanem jogosult is. Ezt gondoltam legalábbis 15 éve. 5 éve már a JOGOSULTSÁGOT a nők nagyrészének hozzáállása miatt esetlegessé, ha úgy tetszik: akkor ha...kezdetűre változtattam. Manapság meg kerülöm a minimálisan is intim szitucióat nőkkel.

Magyarul, leszarom, hogy mit olvastál mgtow oldalakon, mert a valóságban létező mgtow-nak van története. Ő pontosan tudja, hogyan jutott el eddig. Maga a "mozgalom" éppen azért sikeres, mert létező emberek létező tapasztalataiból redukált le könnyen érthető, és sok férfi számára ISMERŐS szituációkat. Előbb léteztek "mgtow" férfiak, mint hogy létrejött volna ez az egész "mozgalom "téma.

2017. jan. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/106 anonim ***** válasza:
35%

Hasznos, és teljesen magától értetődő válasz a szánalmas feminizmusra.


Néhányan szándékosan próbálják félreérteni a dolgot. Nem arról van szó, hogy ez egy impotens/homokos, buta férfiak mozgalma azért, hogy kiduzzogják magukat, hanem a femen értékrendszer térhódítása elleni tiltakozás azzal az eszközzel (figyelem megvonás), ami az egyik leghatásosabb tud lenni. Ezek az emberek általában zárkózottabb, intelligens emberek, akik nem igazán az aktuális örömöknek rendelik alá magukat. Ezek az emberek sokszor szeretnének gyereket, általában véve kedvesen viselkednek és van önbecsülésük.


Igaza van az egyik hozzászólónak abban, hogy amíg nincs meg a társadalmi súly, addig nem lesz meg a hatás, de valahol el kell kezdeni. Látni kell, hogy a férfiakat kihasználják minden téren (gondoljunk csak bele, hogy milyen előnyöket élvez a nő például a válás, gyermekfelnevelés, tartásdíj révén, vagy a megcsalás is mennyire legitim lett az elmúlt évtizedekben).


Én a hármas szinten vagyok, és erre nagyon büszke is vagyok. Azt kellene a férfiaknak belátni, hogy teljes életük lehet nő nélkül is. ha szexre vágynak mert előjön az ösztön akkor, ott az internet vagy a professzionális szolgáltató, ha gyereket akkor ott a béranya és 20 év múlva a műméh. És akkor arról, hogy ezek sokkal olcsóbbak, és mennyivel kevesebb stresszel és szenvedéssel jár mint egy párkapcsolat még nem is beszéltem...

2017. jan. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/106 anonim ***** válasza:
83%

"Ők azok, akik a feministává váló világ ellen sajátságos módon tiltakoznak."


Röhög a vakbelem. Mintha ettől a feministák bármin is változtatnának, mert ők magányosan halnak meg. Nagy észlények lehetnek :D

2017. jan. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/106 anonim ***** válasza:
30%

#93 nem, a feministak nem valtoznak azonnal viszont mi sem valtozunk meg vagy hallgatunk az o kedvukert.


Ennyire egyszeru.

2017. jan. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/106 anonim ***** válasza:
38%
Saját magatokat szívatjátok, csak ti mozgalomnak nevezitek.
2017. jan. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/106 anonim ***** válasza:
69%
Vagy titeket szivatnak, de ez nektek már természetes. :) Mi legalább a legrosszabb dolgoktól megkíméljük magunkat. ;)
2017. jan. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/106 anonim ***** válasza:
29%
Meg a legjobbaktól is, pl szerelem, család, gyerekek... Csak ezt még nem látjátok.
2017. jan. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/106 anonim ***** válasza:
32%

szerelem, család, gyerek.


Nem éppen így van. Mindent meg lehet valósítani nők nélkül.

A legelső csak a hormonok harca benned. Ha szakítasz akkor hogy fogsz érezni? Ha kellemetlen helyzetbe kerülsz akkor az jó neked? Pedig valószínűleg ez is megeshet.


Ha feleségül veszel valakit aki aztán jó eséllyel elválik tőled, viszi a vagyonod (miközben előtte is költötte) és a gyereked mert a törvény szerint neki több joga van mint neked. Persze ha akar gyereket, mert ugye ha mégis utólag meggondolja magát akkor megszakíthatja a terhességet a férj beleegyezése nélkül is.


Család, gyerek. Ajánlom figyelmedbe hogy egész elérhető árakon lehet béranyát vásárolni. Ezzel olcsóbban kilehet jönni mintha nőt tartanál, és nem is fogsz otthon unatkozni. Még nem is beszéltem arról, hogy nemsokára nem is kell majd nő a gyerekhez... Szerintem nézz utána.


A flow élményt, amit a szex jelent, pedig meglehet vásárolni más formában is.


És eljutottunk oda, hogy nőkre nincsen szükség sehol a férfi életében.

2017. jan. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/106 anonim ***** válasza:
68%

pl szerelem, család, gyerekek ...

Az elmúlt 10 évben fejüket házasságra adó férfiismerőseim ~60%-a nem lájkolja ezt

2017. jan. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/106 anonim ***** válasza:
73%

Én is MGTOW vagyok.


Pár dolgot tisztáznék:

-Nem gyűlölünk senkit. A nők olyanok amilyenek, de harag helyett csak távolságot tartunk.

-Nem vagyunk lúzerek. Többségünk több, komolynak induló párkapcsolaton is túl van, amelynek jó volt az első 3 hónapja de utána egyre inkább ellaposodott és az ember a végén már csak azt akarja hogy hagyják békén aludni.

-Nem való mindenkinek a párkapcsolat, miért kell őket ezért utálni? Gyerekkori pszichés károsodás miatt következetesen rossz partnert választ az ember, és nem is tud róla. Minden kapcsolat egy rakás problémába torkollik, ezért aztán inkább arra fordítom az erőforrásaimat ami eredményt hoz, amitől jól érzem magam. Időt töltök a hobbijaimmal, átalszom az éjszakát, szeretem a munkám, és a többi.

-a jogi örnyezet rettenet ellenséges.

1. Előfordul a nemierőszak vagy zaklatás hamis vádja, nem létezik tisztességes eljárás, ha nincs kamera vagy legalább egy szemtanú, amikor nő van a közeledben, nehéz bizonyítani az ártatlanságod.

2. Válóper, vagyonvesztés

3. inkább gazdasági ok is: egy kapcsolat kíméletlenül követeli az erőforrásaid. kell a családi ház, családi kocsi, gyereknevelés költségei, nyaralás költségei, meg minden. Miből? Hát mivel az élete elején járó embernek gyakran nincs 20+ milliója, hitelből, 20+ évre. Azt se tudom hogy 5 év múlva mi lesz, hagyjatok már... Jól keresek, félre tudok tenni, és ha egyedül vagyok, tudom magamról hogy minimalista életformával is meg tudok élni ha rászorulok, nem kell még másokra is felelősséget válallnom magamon kívül.


Plusz: a feministák egyenlőséget kiáltanak, de: Akkor tessék, keresse meg a másik fél is a családi autó meg ház árának felét, járjon ő is a másik kedvében a hétköznapokon, és ne menjen a másik idegeire, legyen kedves ő is, lehessen vele a hétköznapi unalmas témákon kívül másról is beszélgetni, legyen neki is hobbija a fészbukon és barátnői fecsegésen kívül, legyen komoly elhivatottságot és szakértelmet igénylő munkája, szeresse a szexet, ésatöbbi... Amíg nem lehet a nőktől ugyanazt elvárni, amit egy férfi bele akarna tenni egy jó szeretetteljes kapcsolatba, addig ne számítsatok semmire, inkább más szórakozás után nézünk.

2017. febr. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!