Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a MGTOW...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a MGTOW mozgalomról?

Figyelt kérdés

MGTOW = Men Going Their Own Way, azaz a Maguk Útját Járó Férfiak. Ők azok, akik a feministává váló világ ellen sajátságos módon tiltakoznak.A maga útját járó Férfi úgy vélekedik, hogy mostanra már a Világ legeldugottabb pontján sem találni olyan nőt, akinek az agyát nem mosta volna még át valamennyire a feminizmus harmadik hullámának a hetvenes évek óta tartó Férfiellenes propagandája. Így nem érdemes velük sem házasodni, sem gyereket nemzeni, de még akár csak bármiféle kapcsolatot is kialakítani. Ők nem tárgyalnak, nem kuncsorognak, hanem csak megvonják a nőktől azt, amire a legnagyobb szükségük van: a figyelmet és a támogatást. A MGTOW létnek négy szintje van:

1. A helyzet felismerése Ebben a csoportban levő Férfiak tisztában vannak azzal, hogy milyen kockázatokat tartogat számukra a társadalom, de ők elfogadhatónak tartják ezeket és belemennek a játékba. 2. A hosszútávú kapcsolat elutasítása. Ezek azok a Férfiak, akik elutasítják a nőkkel való hosszútávú kapcsolat minden formáját, beleértve ebbe a házasságot és mindennemű együttélést. Elkerülik az egyedülálló anyákat, és minden olyan helyzetet, aminek kapcsán a bíróságon lehet kikötni. 3. A rövidtávú kapcsolatok elutasításaŐk azok a Férfiak, akik a fentiek mellett még egy olyan rövidtávú kapcsolatot sem hajlandóak bevállalni, mint a randizás, az egy éjszakás kaland, vagy a egyszerű barátság. Minden nőkkel való kapcsolatuk szakmai vagy munkához köthető és ezeket is igyekeznek minimalizálni. 4. Gazdasági kivonulás. Ők azok a Férfiak, akik nem hajlandóak többet keresni, mint ami a személyes túlélésükhöz feltétlenül szükséges. Mivel kevesebbet keresnek, mint ha egy családot kellene eltartaniuk, kevesebb adót fizetnek, de ez még mindig magasabb életszínvonalat biztosít nekik, mint ha családjuk lenne.



2017. jan. 19. 23:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/106 anonim ***** válasza:
35%

#9


A feminizmus egyik al-ága pontosan ilyen, csak fordítva és jogos férfigyűlöletként beállítva. Azt hiszem öko-feminizmus néven fut.

2017. jan. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/106 anonim ***** válasza:
32%
Japánba állítólag nagyon sok van a férfiak között. Pontos számra már sajnos nem emlékszem, de azt az arányt nehéz lenne pusztán sikertelenséggel magyarázni. De ha már itt tartunk, akkor mit értesz sikertelenség alatt.
2017. jan. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/106 Szergej55 ***** válasza:
71%
Nem vagyok kifejezetten a híve, de a létjogosultságát nem vitatom egy szóval sem.
2017. jan. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/106 anonim ***** válasza:
39%

"De ez a MGTOW lefordítva = "sikertelen vagyok a nőknél, de úgy teszek, mintha a saját döntésem lenne, és akkor cool leszek, nem pedig loser". :D"2


Rosszul látod, mert ez egy folyamat. sacra 10 barátnőm volt már (plusz minusz 2, nemtudom pontosan) illetve egy közel 10 éves kapcsolatom. Az utolsó csaj után sokkaltam be, és hasonló gondolataim támadtak, mint a kérdésben szereplő pontok mondanivalója. Közel sem vagyok és voltam sikertelen a nőknél. Ám a befektetett leki, érzelmi, időbeli, és anyagi erőforrások meggyőződésem szerint közel sem voltak arányban a "kapott" értékkel. És láss csodát, egy idő után rátaláltam erre a mgtowos témára (értd: megtalltam netem, hogy van iylen, nem én vagyok a sültbolond, mások is felismerték ezt a problémát) Én személy szerint jelenleg a 2-3 pont között mozgok. Ezért is irtam, hogy ez egy folyamat. Annyi esetleg igaz lehet a "sikertelenséget" illetően, hogy jellemzően azoknak a férfiaknak KELL tobbet beleraknia egy (akár rövidtávú) kapcsolatba, aki külső tekintetében nem hozza a mai divatos fizimiskát. Egy 190 centi magas sármos muki ha magasról leszarja a nőket, akkor is akad a farkára mindig valaki. Nos, egy átlagos értelmiségi (pláne egy átlagos értelmiségi fizimiskával) nem kap csajt "ingyé". Nagyjábol ennyit tudok hozzáfüzni ehhez a témához.

2017. jan. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/106 anonim ***** válasza:
37%

Tegyék. Lexarom.

De nem egyszerűbb lenne egy coming out?

2017. jan. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/106 anonim ***** válasza:
30%
Illetve egy jó szakember meg segíthet ezen a hülyeségen.
2017. jan. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/106 anonim ***** válasza:
37%
mitől hülyeség?
2017. jan. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/106 anonim ***** válasza:
38%
Ez tényleg olyan, mintha Susan Boyle vagy a Padödös nők azt mondják, büntiből nem jönnek össze pasikkal.
2017. jan. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/106 anonim ***** válasza:
55%
Majd' elfelejtettem: már más ilyen kérdéshez is leírtam, de eszméletlenül érdekes, hogy soha nem jóképű pasik választják eme dicső utat. Nincs köztük egyetlen Clooney vagy Hemsworth sem.
2017. jan. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/106 anonim ***** válasza:
56%
18 látom nem nagyon hat meg néhány embert, ha valaki leirja, miről is van szó valójában. Csak nyomjátok a szokásos süket dumát a luzerekről, meg hogy ezek mennyire szánalmasak...nálatok ez valami fixáció? Komolyan kiváncsi vagyok arra, hogy mi célt is szolgál ez. Idejöttök a gykra, ahol elvileg válaszolni kell (ene) kérdésekre, ám ti minden oylan témában megjelentek, ahol férfiakról van szó, és lúzereztek, szánalmasoztok, szaroztok. Ha épp egy kapcsolatban lévő csókáról szól a kérdés, akkor meg tuti félrebszik, agressziv, hagyjad ott gizi, nem érdemel meg téged stb hülyeségek. Nevetséges.
2017. jan. 20. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!