Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erdemes olyan novel hosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdemes olyan novel hosszabb tavon tervezni (pl. hazassag), akivel jol megvagyunk, mukodik a kapcsolat, de kulsore nem tartom nagyon attraktivnak?

Figyelt kérdés
Persze csunyanak sem.
2017. jan. 24. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Miért akarnál olyannal lenni, aki számodra nem attraktív?
2017. jan. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem ugrasz rá az első csajra, aki jobban néz ki, akkor igen.
2017. jan. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Hagyd békén, ha nem vagy vele elégedett. A korral az ember csúnyulni fog, ha már most sem tetszik, pár év, pár plusz kiló, pár ránc, egy kis ősz haj, egy kis mellmegereszkedés, ernyedtebb bőr és máris undorodni fogsz tőle. Persze, te sem leszel fiatalabb, szebb. De ha te most egy gladiátortestű férfiszépség vagy, akkor nem szóltam semmit.
2017. jan. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Neeeeem.
2017. jan. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Attol függ, hogy értékrendedben hányadik helyen áll az "attraktivitás"
2017. jan. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. :) Hosszabb távon a belső értékek győznek. Azért megkérdezhetem, hogy miért nem attraktív számodra a nő?
2017. jan. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A legrosszabb ***** válasza:
Ezek az esetek annyira nyakatekertek tudnak lenni, hogy az már a hihetetlen kategória. Eleve hogyan jössz össze valakivel, aki külsőre még csak lázba se tud hozni. Az emberek 99%-a kapcsolatfüggő hulladék.
2017. jan. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 tooHandsome ***** válasza:

"Szerintem igen. :) Hosszabb távon a belső értékek győznek"


Majd 60 felett igen. Amúgy nem érdemes olyannal tervezni főleg nem házasságot,

2017. jan. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mint irtam, nem tartom csunyanak, de azert latom, hogy vannak nala sokkal szebb nok is. Van 1-2 dolog, amin lehetne valtoztatni, pl. az, hogy elol az egyik foga nem tul szep, meg a borevel annyira nem foglalkozik. Nem tragedia es ettol nem visszataszito szamomra, de nem erzem azt, hogy ami a kulsejet illeti, buszke erzessel tolt el, hogy o a parom. Talan ez meg valtozhat es elmulhat, azert kerdezem.
2017. jan. 24. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!