Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még valaki ennyire egyedül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még valaki ennyire egyedül?

Figyelt kérdés

Új városban élek, senkit sem ismerek. A barátnőm lelépett, egyedül maradtam az albérletben. Nem vagyok egy keresett személy neten sem, én sokaknak írok, nem nyomulva, de pár mondat után leráznak.

Sokan írjátok hogy fedezzek fel új dolgokat, menjek új helyekre...Oké, de egyedül? Szánalmasnak érzem

26 vagyok, kezdek depresszióssá válni, de pedig ez nagyon nem én vagyok...De a magány és hogy, nincs egy haverom, vagy bárki társaságom, ez szinte megöli bennem a társasági embert. Jó a dumám stb de így hogy egyedül élek, alig keres valaki, se önbizalmam se életkedvem.

Van valaki még így? Hogy egyedül él, haverok barátok nélkül?



2017. jan. 14. 08:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

nálam is ez van, de én a tanulásba merülök a depresszió helyett :)

miért ráznak le a nők? a külsőd miatt?

2017. jan. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs sok haverom, barátom, mondjuk valahol tudatos. Inkább az áll fent nálam is, hogy távol élnek azok, akiket itt is és más platformokon megismerek. Pedig csomó mindenben benne lennék, gondolom te is. Javaslom facen a Túratársak nevu csoportot, egészségedre is jó hatással bír a mozgás és megismerhetsz jó fej embereket is. Vagy turatars.com :)
2017. jan. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Van.

Évek óta.

2017. jan. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szerintem csak szimplán nem vagyok elég érdekes, nem vagyok gazdag...

Tény, hogy brad pitt se hozzám jön tanácsokért, de nem gondolnám hogy olyan nagyon ronda lennék.

mint írtam 26 vagyok, 19 éves korom óta folyamatosan kapcsolatban, 1 év kihagyás volt egyszer.

A mostani barátnőmmel 1 évig együtt is éltünk...pár hete vagyok tök egyedül.

2017. jan. 14. 10:16
 5/12 anonim ***** válasza:

Vannak ugyan barátaim! De! Ők is elfoglaltak, én is. Sokszor érzem egyedül magam, mert nem vagyok egy " tömeg gyártmány " ! Nehezen találok " hozzám hasonlót ", gondolkodásban vagy érdeklődési körben ... Van, hogy probálkozok új embereket " megismerni" ! Általában kudarc a vége, falakba botlom.. " Nem keresek barátokat. Túl bunkó vagy. Túl ilyen - olyan, stb. vagy! " - szokott lenni, vagy csal úgy leépülnek. Szóval nem lehetek, sem valami érdekes, sem olyan jó személyiségű! :D sem menő, vagány, stb.. ami a mai népnek kell. Annyira nem bánom, csak egy szint után" veszteségnek fogom fel " ! Ami nem jó érzés! Elkeseredve nem vagyok, mert vannak igaz barátaim azért!

Amit a #2- es ír, nem rossz öltet! Érdeklődési kör alapján, keress csoportokat,programokat, ott tuti találsz embereket! :)

2017. jan. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Miért okoz gondot egyedül elmenni akár túrázni, akár megnézni egy nevezetes várost, vagy bármit is csinálni?

Csak rá kell szánni magad és élvezni fogod.

Sőtt mèg új ismerősöket is szerezhetsz.

2017. jan. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"26 vagyok, 19 éves korom óta folyamatosan kapcsolatban, 1 év kihagyás volt egyszer"


Akkor éppen itt az ideje, hogy magaddal is megtaláld az értelmes időtöltést! Nem hiszem, hogy kizárólag egy párkapcsolatban lehet jól érezni magunkat... Sőt! Én nőként biztosan nem jönnék össze olyan férfival, akinek kvázi én jelenteném az egyetlen szórakozást. Se barátai, se hobbija. Ez így lássuk be elég unalmas!

Miért nem azt próbálod megtalálni, hogy mi az amit ebből a helyzetből az előnyödre lehetne fordítani?

A helyedben én elkezdenék tanulni valamit ami érdekelhet, ha már sok szabadidőm van (nyelvtanfolyam, (hobbi)szakma), vagy keresnék olyan társaságot, ami érdekelhet (filmklub, túrázók)! Annak meg semmi értelme, hogy egyedül ki sem mozdulsz... Tessék elmenni moziba, könyvtárba, vagy csak úgy meginni valamit. A társaság meg adódni fog, de legalábbis nagyobb esély lesz rá, mintha otthon kuksolsz.

28N

2017. jan. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Te észre vetted?

Én úgy érzem ha depressziós vagyok , vagy csak éppen szomorú ,vonzóm a NEGATÍV dolgokat, ami meg jobban letör és bánatosabb leszek tőle. Amikor szakítottunk a párommal sírtam de soha nem ült ki az arcomra hogy mi volt az elmúlt 1-2-3 napon. Szó....

Ne hassanak rad az ilyen dolgok, ha mosolyogva ebredsz föl reggel, szebb lesz a napod és s világ is visszamosolyog rad.

Ja és... az új dolgoknak örül az ember, vasarolj és beszeges emberekkel , barátokkal, de legyenek témák mert szerintem ezért rázták le téged. :(

További szám napot neked!!

2017. jan. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

ki jár manapság könyvtárba??? nemár....

próbálok kimozdulni, járok moziba, be-beülök valahova, de úgy elég nehéz ismerkedni ha van 30 srác a szórkozóhelyen és a 2 pultoson kívül egy csaj sincs....

Az a baj ezekkel a programokkal, hogy mivel férfi vagyok, nem igazán örülnek a társaságomnak. Próbáltam többször.

Érdekes azonban ha egy lány csatlakozna bárhova, rögtön tárt karokkal várják.

Ez a tapasztalatom.

2017. jan. 29. 11:49
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát én akárhányszor megyek a Szabó Ervin-be, az mindig fulltele van... Kávézórész is.


De most akkor mégis mit szeretnél? Mit ajánljon neked az ember? Nem fog a sültgalamb (= nő) az öledbe hullani, ha nem nyitsz egy kicsit jobban. Egy kesergőre senki sem fog izgulni.

2017. jan. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!