Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiúnak hosszabb haja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiúnak hosszabb haja van és nagyon jól áll neki mi a francért vágatja le rövidre és bénára?

Figyelt kérdés
A sulimban szinte minden fiú ezt csinálja, és elég idegesítő... =_= Ha egyszer tök jól áll miért kell elcseszni a hajukat? T.T
2010. máj. 6. 20:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
66%
Hattalmass nagy Ő-je lehetett a barátnődnek,ha csak a külseje miatt képenröhögte! Szerintem inkább EZEN kéne elgondolkodni,nem pedig azon,hogy miért van a kérdésben említett jelenség. Mondjuk 15 évesen szerintem még a szerelemmel sincsen tisztában,nem hogy még a nagy Ő fogalmával... :D nagy Ő-t az ember nem kinézet alapján ítél meg ;)
2010. máj. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

kultúra kérdése is valamennyire. pl én franciákkal dolgozom, és szinte az összes 40es hapsinak hosszabb haja van, na jó, ez a macsósra vágott hosszú, ami divat most a tini fiúknál.

szerintem jól áll nekik. hiába lóg a szemükbe néha..:D

2010. máj. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Bocs de hajfétisem van, az meg más kérdés, hogy én se vagyok valami hűdecsinos, szóval gondolom rajtam is röhögnek, akkor meg én miért ne röhöghetnék másokon? Annak a gyereknek meg úgy is ott nyalizik a sok ribanc az osztályában, szóval mindegy neki. :P
2010. máj. 6. 20:48
 14/19 A kérdező kommentje:
Jó, hát a nagy Ő-t képletesen értettem, mert elég hamar kiszeretett belőle. :D De hát ilyen korban még csak a külsőt nézzük, főleg ha nem ismerjük az illetőt. Ezért nem voltam én még igazán szerelmes. :P
2010. máj. 6. 20:50
 15/19 anonim ***** válasza:
nekem derékig érő fekete hajam van ... ok hogy lány vagyok de ha én nem halok bele hogy melegem van akkor nehogymár egy fiu ne birja ki a kis alighogy vállig érő hajat ..vagy rövidebbet..
2010. máj. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
47%

Hajfétis? Ilyenről se hallottam még.


Bele akarsz túrni a frissen mosott, dús, csillogó bársonyos (és persze korpamentes) fejbundámba?

Ahh... Kényeztess te ribanc!

2010. máj. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Mi vagy te Na'vi?
2010. máj. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Szia!

Nagyon egyszerű okokból is akár. Pl:uszodába jár télen és elege van a folyamatos hajszárításból. Vagy mert a haja már töredezik és nem tetszik neki. Lehet, hogy egy nap úgy kel fel, hogy ma valamilyen furcsa okból kifolyólag levágatja..én ezekért szoktam levágatni ha hosszú.

Üdv

MM

2010. máj. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
mintha csak a barátnőm kérdezte volna XD
2010. máj. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!