Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti éltetek teljesen egyedül?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti éltetek teljesen egyedül? Ha igen mennyi időt, és hogyan bírtátok?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, hogy éltetek-e teljesen egyedül már, pl egy albérletben, hogy felköltöztetek valahova, és nem volt párod, meg haverok stb, nem ismertél senkit?

Én most ebben a helyzetben vagyok, s bár próbálom lekötni a szabadidőmet, de sajnos így is túl sok időm marad agyalni.

26 vagyok, és 1 hónapja vagyok egyedül, egy tönkrement kapcsolat után jártam így.

(igen kérdeztem már itt mindenfélét aki felfedez párhuzamot)

De most az érdekel, hogy aki volt ilyen cipőben, hogyan találta meg a boldogságát egyedül?



2017. febr. 1. 07:58
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Hobbi, sport, barátok, a világ felfedezése.

Ez mind segít.

Terheld le, fáraszd le magad az segít.

2017. febr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Kb fél éve élek egyedül, és 1 hónapja van végre munkám, azelőtt nem volt. Barátok nincsenek, anyámék laknak közel (agglomerációban), velük találkoztam viszonylag gyakran, segítettem a ház körüli munkákban, meg ilyenek. Igazából egyre jobban bírom, pláne most, hogy a munka leköti a napom nagy részét, ott végre van társaság is, szerencsére mindenki kedves. Barátnőm lassan másfél éve nincs, azóta egy randi sem volt senkivel egyáltalán.


Amúgy ez a "szeresd magad, és majd mások is szeretni fognak"-duma tényleg irreális, és ilyet csak az mond, aki sosem tapasztalta meg igazán, ha nem szeretik, nem fogadják el mások. Kívülről koelhóbölcsességeket osztogatni meg könnyű. Az élet nem olyan, mint az idézetes képecskéken.


25/F

2017. febr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!