Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul kéne éreznem magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul kéne éreznem magam, amiért nem tudom, mióta vagyunk együtt?

Figyelt kérdés

Ismerőseim néha megkérdezik, hogy mióta vagyunk együtt, és nem tudok rá mit felelni, még csak körülbelülre sem. Oké, az úgy megvan, hogy nagyjából hány év, de hónapra nem tudnám megmondani. Ilyenkor mindig mindenki kiakad, hogy hogy lehet ilyen fontos dolgot nem tudni, meg hogy akkor nem is évfordulózunk, és hogy ez milyen kapcsolat már.

Sose értettem, más emberek hogy tudják ezt napra pontosan meghatározni. Nálunk úgy volt, hogy találkozgattunk, fokozatosan egyre jobban megismertük és megszerettük egymást, és egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Azt a dátumot tudom, amikor először találkoztunk, de azt nem, amikor úgymond "összejöttünk". Ez nálunk nem egy esemény volt, hanem egy folyamat, ami hetekig/hónapokig tartott.

Amúgy a barátom se tudja meghatározni. De olyan szinten nem, hogy mikor egyszer együtt beszélgettünk valakivel, aki rákérdezett, kb. 4-5 hónapos eltérés volt a kettőnk válasza között. Jót röhögtünk magunkon :D


2017. febr. 1. 12:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%

#9:

Nem tudok azonosulni az asszexualitással, én két nap szexmentesség után a falat kaparom (a párom is olyan mint én). Nekem az asszexualitás kb. a szellemek és a gyíkemberek kategória :-D (#8-as voltam)

2017. febr. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!