Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 éves szűz lány, jó vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves szűz lány, jó vagy rossz dolog?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és saját magam alakítottam így, sok lehetőségem lett volna lefeküdni valakivel de nem tettem. Sokáig szégyelltem, kb. 18-19 éves koromig, és hazudtam is róla, de megtenni mégse mertem.


Már nem érdekel ki mit gondol, magam előtt büszke vagyok rá, tudom hogy prűdnek hangzik de ez van...


Aki ezzel csesztet már azt is nagy ívbe leszarom, de a legtöbben nem is hiszik el így értelemszerűen nem is hangoztatom. Ez van. Csókig még el tudok jutni bárkivel aki kicsit is tetszik, de ennyi. Tovább nem azzal se aki nagyon... Ez kevés. :/


2 pasim volt eddig, kapcsolatnak nem nevezném.

Nem randizok, egész életemben 1 randim volt :S


Annyira nem érdekel az egész...

Főleg mostanában. Beteg vagyok?


Vagy más csajoknál ez hogy működik? Ők is szarnak bele és csak úgy jön valaki(k), vagy állandóan hajkurásszák a pasikat? Én úgy figyeltem meg hogy az utóbbi. Nem értem bennem ez miért nincs meg.


2017. febr. 9. 06:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ti azt hiszitek ez olyan nagy dolog.....:)

Óh "-szűz vagyok 20-évesen mekkora világszenzációoooo"

Hát nem! Rengeteg ilyen van baráti körömben is,de egy sem nyihelődzik ennyire tüntetve a dologgal.....

2017. febr. 9. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, de nem is valami nagy téma. Majd ha 30 évesen leszel szűz, akkor picit elgondolkodhatsz azon, hogy mégis mit szeretnél kezdeni magaddal.

Inkább a srácok voltak bénák, hogy "nem tudtak megfektetni" ;)

2017. febr. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem gáz, de az igen, hogy alpári módon beszélsz.
2017. febr. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

tudod..itt a tavasz, dagad a f/*/sz :D

majd érdekelni fog nemsokára hidd el ;)

Nem vagy prűd, de mivel nem tudod milyen a jó szex, ezért az agyad nem is vágyik rá...

igazából nem tudom hogy ez-e a jobb, vagy az mint ami nálam van, hogy tudom milyen egy igazi szenvedélyes szeretkezés, egy olyan emberrel akiért odavagy, és ő is érted, és ezt az érzést űzöd, hajtod folyamatosan.

Mert szex és szex között is hatalmas a különbség!


Nem gáz amúgy, a stílusod sem! szókimondó! És akkor mi van? semmi!


Figyelj egy nő sosem hajtja a pasikat, max egyet akibe reménytelenül szerelmes, de pont az a csávó letojja...

A legtöbb lánynál komoly kapcsolatra 2-3, ha meg csak szexre plusz 5 pasi mindig képben van, aki ír nekik, keresi őket stb. Szóval egy nőnek csak választani kell, hogy kit is akar, és milyen célra.


Randizz, ismerkedj, nyiss a világra! ;) ne zárkózz be!

Ne görcsösen, csak lesz ami lesz! vedd lazán, mosolyogj sokat, légy nyitott. Ha valaki beszól, vagy megsért, hagyd ott, és lépj tovább. Mindig van más ;)

2017. febr. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ja, 26/F vagyok
2017. febr. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

Büszke? Minek? Ez csak egy állapot, és nem nagy cucc, rajtad kívül még egy csomó 20+ szűzlány van.


Én 24 éves koromig az voltam, azért az már sok volt, felesleges addig várni, de akkor jött az első komoly kapcsolatom egy - összehasonlítva a jelenlegi párommal - egy önző, komplexusos férfivel.

2017. febr. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En is leszartam anno, nem szegyelltem de buszke se voltam ra, nem erdekeltek a sracok sokaig es ennyi. Nem hiszem, hogy manapsag ez mar barkit is erdekelne, maximum erdekessegnek jo meg aranyos dolog, hogy valaki majd az elso lesz, de tul van ertekelve a tema.
2017. febr. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%

Ezek szerint annyira mégse vagy rá büszke, és nem is szarod le mivel kiírtad a kérdést. Tehát vagy csak magadat akarod meggyőzni, vagy dicsekedsz vele, tehát ez valójában nem is egy kérdés.

Az meg hogy a többi csaj hajkurássza a palikat valószínűleg azért van mert megfelelési kényszerük van a társadalmi elvárásoknak, hát ki kell írni arra a fészbukra hogy kapcsolatban van :D Ugyanez a helyzet a fiúknál is, persze van aki leszarja tényleg, csak azok nem írnak ki idióta kérdéseket.

2017. febr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jó dolog, ha az vagy. Volt egy exem akivel 20 adik születésnapján feküdtem le én voltam neki az első. Nekem pozitívan hatott, hogy vártunk 3hónapot, vele. Engem zavar,ha egy lány magára ránt, megcsinálom, de nem izgalmas többé. Szeretem ha nem csak a számba repül a galamb, inkább azt ha jelent valamit ha bugyijába enged. Tapasztalatom,hogy egyszer az ész helyett méterrel lejjebb fogod eldönteni,hogy akarod e. Egyszer jön a pasi akivel le akarsz majd feküdni. És minden elved suttba vágod. A szerelem csodákra képes....egyszer egy disco tündér belém szeretett nem kellett nekem mert könnyű vérü volt, ma példa érdékü családanya...
2017. ápr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!