Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lánynak vagy fiúnak jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánynak vagy fiúnak jobb lenni? Miért?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 15:18
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
0%

Nos én pasi vagyok... De

Szívesen kiprólálnám a többszörös orgazmust. Nem lenne ellenemre az sem ha 14 évestől életem végéig NEM kéne borotválkozni. A csajoknak csak tizenegynehányévtől kell menstruálni nagyjából 50 éves korig . Akkor is csak havi 4-5 napig.Arról nem beszélve, hogy szerernék otthon lenni mondjuk 3 gyerkőc után sok-sok évig. DE azzal ne gyertek, hogy a szülés mien fájdalmas!!! Ki lenne az a nemnormális nőstény, aki 1-nél több gyerkőcöt a világra hozna? A harmadik csemetém 15 perc alatt lett meg...

Tehát SZERETNÉK lány lenni!!!!

2010. máj. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
WÁÓ erre nem számítottam de örülök hogy legalább egy ember nem a mondva csinált hátrányokra hivja fel a figyelmet(K):)
2010. máj. 8. 20:19
 23/36 anonim ***** válasza:
50%

Férfinak egyszerűbb. Kivéve a bármikor felálló farkat, dehát.. :D

1, nem menstruál

2, nem lesz terhes, nem szül (nem mindenkinek gyalog galopp....)

3, nem kell abortuszra mennie, ha becsúszik a baba

4, a munkahelyen nem nézik le, ha nem szép (tapasztalat, nem vagyok szép és látszott, hogy jól végig mértek és nem vettek fel)

stb.


Azért a menstruációról had szóljak pár szót... Ne hidd azt, hogy az milyen egyszerű...

Görcsöl a hasad, már napokkal előtte borul a hormonháztartásod, bőgsz, sírsz, pattanásos leszel, fehér folyás, izzadás, ingerült leszel (ha jön azért, ha nem azért, meg úgy simán is ez van ilyenkor) bármikor megjöhet, mert nem mindig szabályszerű, átázhatsz, véres leszel, hupsz nincs nálad tampon, sokkal többször kell pisilni, ha görcsöl a hasad akkor nagymunka is többször van, elmegy a kedved mindentől, bőven stb.

2010. máj. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
ha te ígyéled meg a mensit akkor sajnállak:D nekem szerencsére pontosan jön meg és első nap egy no-spa és már nicns is vele több gondom;) simán sportolok közben észresem veszik hogy megvan:) a pattanásokat ha kezeled amúgy is azok nem jönnek elő pont akkor:D nemis tudnék úgy élni hogy emiatt havonta sajnáltatom magam-.- az szánalmas... úgyanúgy lehet akkoris élvezni mindent (persze csak ha mellette egészségesen élsz, mert különben persze hogy nem szabályos hamondjuk egy fajta kaját eszel napokig vagy ilyesmi...) és még elöbbi válaszolónak: lehet nem kell abortuszra mennie a férfiaknak de általában ők fizetik mert annyi tisztesség van egy jó pasiban...aki meg nem jó pasit választ...azokat sem tudom sajnálni mert kettőjük hibája(persze az erőszak az más de fellehet rá készülni;))
2010. máj. 9. 10:17
 25/36 anonim ***** válasza:
18%

Egyértelmű, hogy pasinak ezerszer JOBB!


OKOK:

-erősebb, magasabb (meg tudja magát védeni)

-nem félniük az erőszaktól

-munkahelyi, karrier, pénzkereset könnyebb és több!

-nem szülnek

-nem menstruálnak

-mindig dugásra készen állnak (nem így a nők)

-mindig orgazmusuk van (nem így a nők fele)

-nem lóg el a csöcsük, nem lesznek narancsbőrösek, nem lesznek striásak

-30 év felett nem könyvelik el őket öregnek

-nem nézik le őket

-nem ku*rvázza le őket senki (csak én:DDDD)

-minden undorító viselkedést jobban elnéznek még napjainkban is nekik (pl. részegség, ribancfaszkodás...stb)

- a nők sokkal érzésenyebbek!

-hímsoviniszta a világ


Manapság nőnek úgy jó élni:

-ha jó családból származol

-anyagiak rendben vannak (van lakása, autó)

-szép vagy, csinos (munkahely)

-karrierista és sikeres is

-jó férje van, aki dolgos és hűséges is



A nőknek halmozottan hátrányos lenni.


Kiszolgáltatott:

-egyedül a sötétben

-a házasságában (erőszak)

- ha gyereket szül

-ha csúnya

-ha gyenge



Halmozttan hátrányos nőnek lenni. Ne jöjjetek ilyen hülyeségekkel, hogy a smink, a szempillarebgtetés, meg nem kell borotválkozni.... dehogyisnem, a hónalj, bikini, és láb...az mi????


26.L


Egy nyomós érvet mondjatok fiúk, hogy miért jó nőnek lenni!

Még udvarolni sem udvaroltok!

2010. máj. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
7%

20:11


"Nos én pasi vagyok... De

Szívesen kiprólálnám a többszörös orgazmust"


Lehet hogy ha nő lennél egy orgazmusod sem lenne!



Ja, még kihagytam azt, hogy a moocskos munkák is a nőre hárulnak (kivéve jobb helyeken):

-takarítás, mosás, mosogatás, ápolás...stb.

Ebből vegyék ki a részüket a pasik!

2010. máj. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
a szülést haggyátok már fel sem tudjátok fogni mekkora öröm amikor felsír a ksigyerek akit 9hónapig hordtál a szived alatt és aztán felnevelheted jó fáj persze mint sok dolog az életben de egyszer átéli utána (ha nem császármetszéssel szül de még ha igen akkoris műtéti úton) ellehet tüntetni az összes arra utaló jelet hogy van egy gyereked, a mell sem fog lógni ha odafigyel rá a nő és tornázik és úgy eszik ha meg késöbb eszmél rá akkor doki. ugyanmár egy férfinél ugyanúgy 40év fölött dőt még elöbbis szottyadtak lesznek a golyói és a segge és a melle is elég undorító tud lenni ha nem figyel oda rá sőt a férfiak hajlamosak sörhasat "növeszteni" a bűrük fogyás után nem lesz soha feszes mert más a bőrük... a nőké visszamegy szülés után és tökéletesen le lehet dolgozni ahogy a hüvelyüket is tudják szűkíteni tornával tehát a szüléssel semmi hátrány nem jár persze ha úgy vesszük hogy egy szánalmas pasas a férje akire semmiben nem lehet számítani akkor nehezebb eltartani a gyereket de eddig minden úgymond hátrányát amit felsoroltatok a női létnek abból adódik hogy a férfiak akik körülveszik "érzéketlen állatok akiket nem neveltek meg a szüleik" bocs de nem tudok máshogy fogalmazni. A sok pasi itt nagyképűen írogatja hogy a pasiknak ezerszer jobb mert: és jönnek az okok amiket a bunk¤ férfiak kreálnak és ti ezt már alapnak veszitek? jobb lenne ha inkább megvédenétek a nőket az ilyen "veszélyektől" és büszkék lehetnétek magatokra de nem, ti csak mondjátok hogy nektek mennyire jó és erre vagytok büszkék hogy nektek azért jó mert nem úgy viselkedik a férfiak nagy többsége ahogy az elvárható lenne egy normális világban (pl akik sikátorokban erőszakolnak vagy felcsinálják a naiv lányokat)
2010. máj. 9. 17:20
 28/36 anonim ***** válasza:
95%

Összességében véve szerintem nekünk, férfiaknak könnyebb,ha egy egész életciklust veszünk figyelembe.

Ami egyértelműen a nők időszaka, az a 15-25-ig terjedő időszak, amennyiben egy szép és csinis lányról van szó.Ha valakire ez az állítás áll, az királynőnek érezheti magát az életének ebben az időszakában.

2010. máj. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
65%

-mindig dugásra készen állnak (nem így a nők)

ugye ez csak az évezred vicce???!!!Ekkora gyökér nem lehetsz! pont forditva van: 1 csaj bármikor szétteszi a lábát, ÉS képes a közösülésre!!! Az, hogy élvezi-vagy nem 1 dolog... De 1 pasink ha nem áll fel?!

Ilyen választ csk 1 osstoba nő irhat! Lehet leszavazni, de ez akkor is igazság.

A másik véleményem is fenntartom: 1 ffinak 13-14 éves korától élete végéig borotválkoznia kell 2 max 3 naponta. A csajok menstruálnak 12-50 év között... Akkor kinek jobbb? És még akkor nem beszéltünk arról, hogy a nők szerint a szülés fájdalmas... De még 1 sem volt tökönrugva!

2010. máj. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
tökön rúgás vs szülés:D nah ez az amit soha nem fogunk megtudni hogy melyik fáj jobban:D Tényleg:D szerintetek?:D
2010. máj. 10. 20:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!