Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lánynak vagy fiúnak jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánynak vagy fiúnak jobb lenni? Miért?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 15:18
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
34%

ha tökön rugsz egy pasit nem lesz semmi jó eredménye(a pasinak,akit tökön rugtál) mégis fáj neki.

ha szülsz,ottlesz a kisbabád.


szülés jobb sztem.

L.

2010. máj. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim válasza:

Hát a szülés jobb szerintem is.

Van már annyi érzéstelenítő de azokat mind gerincbe adják. Én bele sem gondoltam, hogy érzéstelenítőt kérjek, nekem olyan természetes volt az, hogy természetesen szülök. De amint odaadták a kezembe, minden fájdalmat elfelejtettem. Nem is éreztem semmit.:) tényleg, fantasztikus érzés, és ezt az érzést nem lehet elmondani bármikor megcsinálnám újra, szóval, ki kell bírni, és megéri.:) hát a tökön rúgás még nem próbáltam, ugye de most gondolj bele, az is fáj ha egy nőnek a mellét megütik, vagy ugyanúgy punin rúgják. szóval.

2010. okt. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim válasza:
55%

Én férfi vagyok, de sokkal jobb férfinak lenni szerintem :D


1. Nem vagy terhes

2. Nem b*sznak seggbe,

3. Nem menstruálsz,

4. Nem fáj a szex mert ha dugsz akkor csak jó érzés tölti át a tested :D


Csak ennyi jutott most eszembe :DD


Hai

2012. aug. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

"-mindig dugásra készen állnak (nem így a nők)

ugye ez csak az évezred vicce???!!!Ekkora gyökér nem lehetsz! pont forditva van: 1 csaj bármikor szétteszi a lábát, ÉS képes a közösülésre!!! Az, hogy élvezi-vagy nem 1 dolog... De 1 pasink ha nem áll fel?! "


Nem, kisapám te tudod rosszul!!!


A nők nagyrésze nem áll készen a közösülésre, és ennek semmi köze sincs ahhoz, hogy szétteszi a lábát és hagyja magát megerőszakolni!!! Mert az a léleknek árt, nem a testnek!


A másik, meg te mint PASI mindig készen állsz a szexre, mert ha feláll, akkor feláll, ha nem, akkor jól seggbekúr egy pasi és te is készen állsz a közösülésre! H*lye köcs/g!

2012. aug. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Sheaven: férfit is seggbe tudnak b*szni :)


A nőket sem lehet seggbeb*szni, ha nem engedik...márpedig a normális az nem engedi...

2012. aug. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek:


Igen, tudom, hogy azt kellene mondogatni, hogy nőnek jobb lenni, de sajnos nem így van.


Persze nőnek is jó lenni, ha szerencsés vagy, határozott és sikeres, nincsenek anyagi gondjaid soha (jó családból származol vagy jó iskolát végzel) és csinos vagy. Így egy ilyen nőnek van esélye több férfi közül válogatni, és kiválasztani a legjobbat, illetve a saját anyagi biztonság nagyon fontos egy nőnek, mert a gyermekeit férfi hiányában is fel kell tudni nevelni, ami ugye egy nőnek sokkal nehezebb, mint egy férfinak.

A nőket emellett sok sérelem éri az élete során. Nincs olyan nő, akit ne ért volna sérelem, igazságtalanság. Sok önbizalomhiányos nő van, viszont a férfiak között sok önkritikátlan egoista, aki többet képzel magáról, mint ami valójában.

Így nem is kérdés, hogy kinek sikerül jobb életet élnie...hát az sajnos nem a nő általában.


Mitől jobb egy nőnek? Mert tud szülni? A férfi meg nem! Ez igaz, hogy mindenre képesek a nők, amire egy férfi, de szülni egy férfi sem képes...

Viszont itt az a baj, hogy a pasik a nőket szülőgépnek veszik, és egyáltalán nincs megbecsülve... sőt a férfiaknak köszönhető, hogy a nők nincsenek megbecsülve, maga a nőiesség nem kifizetődő.

Ilyen életet élünk.


Gyengébbek vagyunk fizikailag, és ezt a pasik ki is használják, és ki is használták mindig is. Az fizikai erő hatalmat és magabiztosságot ad a pasiknak. Ezért is uralják ők a világot. Amit én persze ellenzek, mert ezért tart ott a világ, ahol van.

Kezdetben női nemzetség volt, azaz női ágon történt az öröklődés. Nem volt uralkodás (alá-, és felérendelés), csupán mellérendelés, az emberek segítettek egymásnak, nem kihasználták egymást.


Sajnos ezt a mai borzadályt a pasik uralmának és hatalomvágyának a számlájára lehet írni. Nem tudom h ez valami génhiba e a pasiknál... de jó lenne, ha vége lenne, és jönne a békés női "uralom". Ami persze nem uralom lenne.

2012. aug. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!