Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feladnátok havi 4-5 milliós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladnátok havi 4-5 milliós keresetet valakiért?

Figyelt kérdés

Külföldön élek jelenleg és khm.. egész jól keresek, saját lakásom van, 2 német autó, félretett pénz. Havi 4-5 millió forintot keresek, szeretem a munkám. Úgy terveztem, hogy még 3-4 évig itt élek, veszek még 3-4 lakást, kiadom őket. Saját vállalkozásom van Magyarországon, de jelenleg nem hoz sokat (50-200e ft), mert időm sincs távoltól foglalkozni vele. Ha meglennének a lakások, stabil bérlőkkel és otthon lennék akkor egész jól megélnék és félre is tennék. Ez volt a terv, de megismertem valakit akivel szívesen együtt lennék. 25 éves leszek, ő 28 és minden szuper. Nem vagyok szerelmes, de vele nagyon jól érzem magam, megadja azt ami eddig hiányzott az életemből. Hiába van pénz, hiányzik az intimitás, a közös programok, stb. Boldog is vagyok, de érzem hogy hiányzik valami. Este összebújni vele, sokat szeretkezni, megosztani a dolgainkat, elmesélni a napunkat, stb. 5 év múlva 30 éves leszek. Most mi a jobb, ha meglesz a saját egzisztenciám és 30 éves koromtól 7-800e forint bevételem akkor is lesz ha kb semmit nem csinálok, de elmegy mellettem az idő. Tudom, hogy másnak az a gondja hogy jövőhéten hogyan eteti a kislányát/kisfiát és az én problémám nem nagy gond, de nekem az. Nem kamu kérdés...


Ha nem is jön össze vele és nem maradunk "örökre" együtt akkor is ha együtt lennénk azok szép emlékek lennének. Az exeimmel kapcsolatban is csak pozitív emlékeim vannak, amikor együtt voltunk jó volt és erre jó visszaemlékezni.


Vélemények?


2017. febr. 15. 13:50
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
A kérdező nő...
2017. febr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:

Ha ő nő,akkor se adja fel magát,vagy ha a pasi hepciáskodik akkor szépen utalja el neki havonta az 5M Ft-t mint fizetést vagy szerezzen neki egy olyan melót ahol ennyit kap.

Ha nem tud akkor nincs joga beleszólni,vagy nem kell tudnia róla.

2017. febr. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, prostituált. Inkább leírom, hátha így másképp látjátok. Nem az a fajta ki 20e forintért izél... Beszélek a magyaron kívül 4 nyelvet, nem vagyok buta. Nekem olyan férfi soha nem kellene aki elviseli, hogy rakta kívül mással vagyok anyagi okokból. Nem!! Ez kizárt!
2017. febr. 15. 16:01
 24/42 anonim ***** válasza:

Atolvastam a kerdest megint es latom, hogy nincs idod az itteni vallalkozassal foglalkozni. Ha hazajossz, nem lehetne fejleszteni, hogy hozza a duplajat minimum?

Jo, en a prostisagot eleve el se kezdtem volna, szoval igy konnyu mondani, hogy azt viszont siman feladnam. :D De te azt irod, szereted. Vegyel most egy lakast kint, gyere haza es fejleszd a vallalkozast, vagy kezdj bele masba amiben sokkal tobb potencial van.

2017. febr. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 opened paradise ***** válasza:

Kereset,ez tényleg jó megfogalmazás volt,mert ez nem munka.


Ő tudja?

Emiatt hagynám inkább abba. Mert nem lehet valaki örökké ku...prostituált.

2017. febr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%

:)))

Gondoltam, hogy nő vagy, mikor írtad, hogy ő idősebb, mint te. Innen már nagy volt az esélye, hogy prostituált legyél ilyen fizetéssel.

Már beszéltem egy Németországban dolgozó örömlánnyal, neki is pont ez volt a terve, amit leírtál (lakások+kisvállalkozás). Talán találkoztunk is már. :)

Azt tanácsolnám, hogy költözz haza és foglalkozz a vállalkozásoddal, ha ügyes vagy sokkal több pénzt fog hozni, mint a jelenlegi munkád és az életed is boldogabb lesz. :)

2017. febr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 opened paradise ***** válasza:
Amúgy a vállalkozás is hasonló munka,mint pl. futtatás?
2017. febr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

Ja vállalkozásával havi 4-5 M Ft-ot ilyen könnyen soha nem fog keresni,lehet talán fog 400e-t huha,és lakhat egy kis panelban.

Szerintem mindenki úgy boldogul ahogy tud.

Itthon cég alapítani nem igen éri meg,fizesd az adókat nyakra főre talán kiveszel havi 400e-t de akkor vért pisilsz és túl vagy hat infarktuson.

2017. febr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
# 26, hogyan? Nem vagyok buta liba, diplomám van, beszélek nyelveket. 5 csillagos szállodavezető keres kb 1.5 miliőt 50 év körül úgy hogy dogozott küldöncön: középkeleten stb ugyanebben a pozícióban. Ennyit keresni lehetetlen más munkakörben. A kérdés az hogy megéri-e feladni. A pozitív az hogy visszatérhetek akármikor.
2017. febr. 15. 16:39
 30/42 anonim ***** válasza:

nem éri meg hidd el,az a stressz ami itthon van egy céggel ne tud meg.

Vagy szeretnél esetleg elhízott,kihullot hajú,esetleg daganatos lenni akkor hagyd abba.

Kivételes helyzetben vgy,igen prosti na és?

Kit érdekel,ismerkedj abban a körben,olyan eszköz van a kezedben használd hát,ne gyere ide haza,ha jót akarsz,az az aranyélet amid van azt nem szabad feladni,hidd el,ha csaj lennék azonnal cserélnék veled,már ma mennék kifele.

2017. febr. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!