Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feladnátok havi 4-5 milliós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladnátok havi 4-5 milliós keresetet valakiért?

Figyelt kérdés

Külföldön élek jelenleg és khm.. egész jól keresek, saját lakásom van, 2 német autó, félretett pénz. Havi 4-5 millió forintot keresek, szeretem a munkám. Úgy terveztem, hogy még 3-4 évig itt élek, veszek még 3-4 lakást, kiadom őket. Saját vállalkozásom van Magyarországon, de jelenleg nem hoz sokat (50-200e ft), mert időm sincs távoltól foglalkozni vele. Ha meglennének a lakások, stabil bérlőkkel és otthon lennék akkor egész jól megélnék és félre is tennék. Ez volt a terv, de megismertem valakit akivel szívesen együtt lennék. 25 éves leszek, ő 28 és minden szuper. Nem vagyok szerelmes, de vele nagyon jól érzem magam, megadja azt ami eddig hiányzott az életemből. Hiába van pénz, hiányzik az intimitás, a közös programok, stb. Boldog is vagyok, de érzem hogy hiányzik valami. Este összebújni vele, sokat szeretkezni, megosztani a dolgainkat, elmesélni a napunkat, stb. 5 év múlva 30 éves leszek. Most mi a jobb, ha meglesz a saját egzisztenciám és 30 éves koromtól 7-800e forint bevételem akkor is lesz ha kb semmit nem csinálok, de elmegy mellettem az idő. Tudom, hogy másnak az a gondja hogy jövőhéten hogyan eteti a kislányát/kisfiát és az én problémám nem nagy gond, de nekem az. Nem kamu kérdés...


Ha nem is jön össze vele és nem maradunk "örökre" együtt akkor is ha együtt lennénk azok szép emlékek lennének. Az exeimmel kapcsolatban is csak pozitív emlékeim vannak, amikor együtt voltunk jó volt és erre jó visszaemlékezni.


Vélemények?


2017. febr. 15. 13:50
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm 10. válaszoló. De nem egyeztethető össze, vagy a munka vagy a kapcsolat. Nem megy a kettő együtt. A találkozással nem lenne gond, akár velem is élhetne de nem megy együtt. Pont.
2017. febr. 15. 14:30
 12/42 anonim ***** válasza:
92%
Sejtem mi a foglalkozásod. Ebben az esetben viszont mérlegelned kell, hogy NEKED mi éri meg jobban. Egy biztos jövő, anyagi függetlenség, jó élet vagy pedig egy bizonytalan kapcsolat valakivel, akit most ismertél meg és ingatag lábakon áll a jövőtök. Benne van a pakliban, hogy ő a nagy ő, életed legnagyobb szerelme, de az is benne van, hogy nem. Ezt sajnos senki sem fogja tudni megmondani. Bár hogy is döntesz, sok sikert!
2017. febr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
Szerelmes se vagy, akkor minek erőltetni?
2017. febr. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Igen és ezzel tisztában vagyok, de majd 50 évesen mi lesz jobb? Visszagondolni arra hogy huszonévesen csak dolgoztam és megvan mindenem, vagy hogy dolgoztam és utazgattam valakivel, akkor jól éreztem magam. Nekem nem baj, ha nem ő az "igazi", nekem az a fontos hogy amíg együtt vagyunk az a pillanat/perc/óra/nap/hét/hónap kellemes legyen mindkettőnk számára.
2017. febr. 15. 14:42
 15/42 anonim ***** válasza:

#12


Tippek:


Fater trónörököse

Internetes kamugép

2017. febr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
vagy kamu vagy hímprosti vagy svájcban :D
2017. febr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
Te tudod, te érzed, ez a te életed. Ha onnan nézed, hogy van egy saját lakásod, az is tök jó, hiszen a legtöbb korodbeli most kezdi a nagy betűst és még 10 év múlva is a törlesztőt fogja nyögni. Van félre tett pénzed, akkor vágj bele. Aztán majd idővel találsz máshol más munkát és folytathatod az egzisztenciád építését.
2017. febr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:

Mindent lehet csak akarni kell.

Tagad le a melódat és PONT,vagy ha akadékoskodik akkor nem egymást keresitek,esetleg ha neked esik vágd be,hogy okés de akkor ő utalja neked havonta az 5M-t.

2017. febr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 opened paradise ***** válasza:

Szerintem a boldogság fontosabb. És azt sem tudom elképzelni,hogy nem tudnál neki állást adni.

Illetve,ha más nem,a mostani vállalkozásod és a kint lévő házad kiadásából nem halnál éhen.

2017. febr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:

Nem halna éhen,de nem lesz Audi A7 meg tralala,hogy bemegy az Armaniba és vesz 2M-ért ruhát pl.

Nagyon gondold meg kérdező,de cserélnék veled istenem.

Nőd lehet akármennyi,még ha szerelmes is vagy,de ilyen lehetőséged nem sok,a havi 200nettót felkenheted a hajad hátára,éhen se halsz belőle,külsődet se tudod építeni,meg mehetsz a koszos BKV-val a sok kokeróval,gondolod a lány nem lépne le ha jön egy gazdagabb?

Dehogynem.

Vidd ki magaddal a lányt ha szereted,nem kell tudnia mit csinálsz.

Ne rontsd el.

2017. febr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!