Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagynád a barátnődet/barátod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynád a barátnődet/barátodat, ha börtönbe kerülne?

Figyelt kérdés
Például 6 év börtön halált okozó közúti baleset miatt.

2017. febr. 15. 17:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A 6 év erős, nekem nagyapám figyelmetlenségből okozott balesetet (kb. 1-2 mp-re ment el a figyelme a volántól), 2 évet kapott. Élete végéig sosem ment gyorsabban 50-nél egyébként.
2017. febr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
12%
en megjobban szeretnem ha bortonbe kerulne , imadom a rosszfiukat
2017. febr. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem igen!

"senkinek semmi joga nincs a másikat megkérni,hogy várj rám 6 évet... "

Ha nem is egyből de idők múlásával lépnék

2017. febr. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha a férjem lenne akkor nehezebb lenne az elvàlàs leépülne magàtol a kapcsolat mert szépen lassan eltàvolodnank egymàstol !Mégha vêletlenül is okozta a balesetet akkor sem tartanêk ki mellette!
2017. márc. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Azért ha börtönbe kerül ezért,nagy eséllyel ő a hunyó,úgy,hogy el.Ha csak nem az elhuynt családja fogad fel egy nagyon szemét jogászt,aki így elintézi.Pasimnak is volt autóbalaesete,az előtte levő sofőr konkrétan belehalt az ütkzésbe,mégse került a pasim börtönbe.
2017. márc. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

ilyen 6 év legfeljebb akkor hozható ki ha buszvezető vagy és a te hibádból okozott balesetben megölsz legalább 10 embert.

egyéb esetben 1 év max.

sőt ha van pénzed bárándi ügyvéd úrra akkor mehetsz is haza a tárgyalásról,mint császár előd vagy a dózsa györgy úti gázoló.

az is kinyírt vagy 2 embert és semmit se kapott.

2018. aug. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Igen, elhagynám. 6 évet nem kap senki sem figyelmetlenségből, ez már súlyos gondatlanság, de még inkább a szándékosság kategória. De szerintem már jóval a baleset előtt elhagynám, vagy eleve össze se jönnék vele. Nálam zéró tolerancia van, olyan nővel én nem élnék együtt, aki ittasan volán mögé ül, akár egyetlen egyszer is. Ha drogozik, akkor meg pláne nem, függetlenül attól, hogy vezet-e ilyen állapotban vagy sem.


36F

2018. aug. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!