Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Ti szakítanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Ti szakítanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a barátnőmmel már 3 éve vagyunk együtt. A kapcsolatunk mostanában nagyon megromlott. Eddig sem volt teljesen tökéletes a kapcsolatunk. De próbálkoztunk és próbáltuk megoldani a problémákat. Mostanában úgy érzem, hogy keveset foglalkozunk egymással. Szinte, mondhatni már csak én érdeklődők felőle. Egyre kevesebbet találkozunk és szexelünk is. Úgy érzem mintha már nem szeretne vagy én nem is tudom.


Felnőtt létére is az anyukája nagyon befolyásolja. Anyuci kicsi lánya. Ez engem idáig nem is zavart. De már igen. Úgy érzem/gondolom hogy az anyukája mintha, teljesen elakarná sajátítani a lányát tőlem. Megmondja hogy mit csináljon stb... Mint, írtam is engem nem zavar hogy anyukájával is tölti az időt. Ez teljesen természetes. De egyre jobban kezd elfajulni a dolog. A napokba is pl.: Elvoltak ketten napokat. És szinte, 5-10 percet nem tudtunk, egymással beszélgetni mikkor megjött. Nem tudunk egyszerűen 1-2 órát egymással tölteni. Van hogy eljárunk sétálni, és utánunk jön az anyukája. Hiába beszéltem már az anyjával és szóltam erényesebben is. Nem igazán változik semmi max párnapig. Utána minden kezdődik előröl.


Úgy vettem észre, az anyukáját már az is zavarja hogy ott vagyok náluk...


Viszont, érdekes az egészben... Ha én szakítanék a barátnőmmel. Akkor egyből tudna írni, a nyakamra járna és zaklatna. Az anyukájával együtt. Képesek még a családommal is beszélni, csak hogy újra együtt legyünk.


Kezdem úgy érezni, hogy semmi értelme nincsen folytatnunk. Mintha, már teher lenne, nekem ez a kapcsolat. Nem igazán, érzem boldognak magamat.


Eddig mindig megsajnáltam és azért, engedtem neki. És láttam, talán egy némi kis esélyt, hogy a kapcsolatunk képes változni. De már belátom hogy nem fog.



2017. febr. 15. 18:30
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Már ki is mondtad a választ.

Vegyél erőt magadon. Ne legyél olyan kapcsolatban ami neked nem jó.

Ha nem sikerült eddig megoldani a dolgot, ezután sem fog...

Az én exem anyja is ilyen volt csak telefonon beszéltek fél órákat én meg malmozhattam... B...ottul idegesítő tud lenni. :D

2017. febr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előző válaszolóval. Te már tudod, hogy mit kell tenned

Ha meg ír szüleidnek mondd meg nekik mi a helyzet és hogy te nem szeretnél vele lenni.

Ha eddig nem voltál neki fontos ezek után se legyél, eljátszotta az esélyét. Legyél erős. :)

2017. febr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
0%
Szakíts vele, és ha tényleg utána a nyakatokra járnak akkor mond meg neki hogy mi a feltétel. Ha egyszer is utána így érzel, és nem változik semmi szakíts, és mindenhol tiltsd le, küldd el.
2017. febr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek... Már megtettem. Négyszemközt személyesen akartam. De úgy gondolom hogy amennyit találkozunk mostanában kevés esélyem lenne. Úgy hogy szakítottam és tiltottam.
2017. febr. 15. 19:11
 5/30 anonim ***** válasza:
72%

Szóval te 3 év után nem személyesen szakítottál és rögtön tiltottál?

Hát nem csodálom, hogy nem volt annyira oda a társaságodért.

Ez ultra paraszt megnyilvánulás volt így.

2017. febr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Ha már szakítottál, akkor most tarts is ki a döntésed mellett. Pont azért tett meg veled azt amit akart, mert nem vett komolyan téged meg az egész kapcsolatot.


Adj esélyt annak, hogy megismerj egy olyasvalakit akivel boldog lehetsz és aki nem függ ennyire az anyjától!

28N

2017. febr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Ezt nem így van köztünk mindig én keresem is ő nem foglalkozik annyira velem mint ő velem meg is ilyeneket ír csak kifogásokat keres csinálok programokat is folyton lemondjanak mert nincs kedve fáradt stb én benne vagyok mindenbe amit szeretek vele csinálni bármit én találok ki programokat is de folyton csak nincs kedve stb én bármit szeretünk együtt csinálni rajzolni is pedig én annyira nem szeretek de vele élvezem
2017. febr. 15. 19:44
 8/30 A kérdező kommentje:
mert vele jó rajzolni de szinte csak se. van köztünk
2017. febr. 15. 19:45
 9/30 anonim ***** válasza:

Kitartást! Szerintem jól döntöttél.

Én is hasonló helyzetben vagyok. Ha beszélgetni szeretnél, nyugodtan írj.

2017. febr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Itt lakunk nyolc haznyora egymástól és folyton letilt és amin keresztül szoktam menni is mindig mindenbe én vagyok a hibás és odera írja mástól kér tanácsot és másra hallgat amikor swnkisem ismer minket ki milyen is valójában és csak a iraknak hisznek azt sem tudják h mi is történik valójában csak a kiírták válaszolnak de hogy ki milyen az nem számít
2017. febr. 15. 20:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!