Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Ti szakítanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Ti szakítanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a barátnőmmel már 3 éve vagyunk együtt. A kapcsolatunk mostanában nagyon megromlott. Eddig sem volt teljesen tökéletes a kapcsolatunk. De próbálkoztunk és próbáltuk megoldani a problémákat. Mostanában úgy érzem, hogy keveset foglalkozunk egymással. Szinte, mondhatni már csak én érdeklődők felőle. Egyre kevesebbet találkozunk és szexelünk is. Úgy érzem mintha már nem szeretne vagy én nem is tudom.


Felnőtt létére is az anyukája nagyon befolyásolja. Anyuci kicsi lánya. Ez engem idáig nem is zavart. De már igen. Úgy érzem/gondolom hogy az anyukája mintha, teljesen elakarná sajátítani a lányát tőlem. Megmondja hogy mit csináljon stb... Mint, írtam is engem nem zavar hogy anyukájával is tölti az időt. Ez teljesen természetes. De egyre jobban kezd elfajulni a dolog. A napokba is pl.: Elvoltak ketten napokat. És szinte, 5-10 percet nem tudtunk, egymással beszélgetni mikkor megjött. Nem tudunk egyszerűen 1-2 órát egymással tölteni. Van hogy eljárunk sétálni, és utánunk jön az anyukája. Hiába beszéltem már az anyjával és szóltam erényesebben is. Nem igazán változik semmi max párnapig. Utána minden kezdődik előröl.


Úgy vettem észre, az anyukáját már az is zavarja hogy ott vagyok náluk...


Viszont, érdekes az egészben... Ha én szakítanék a barátnőmmel. Akkor egyből tudna írni, a nyakamra járna és zaklatna. Az anyukájával együtt. Képesek még a családommal is beszélni, csak hogy újra együtt legyünk.


Kezdem úgy érezni, hogy semmi értelme nincsen folytatnunk. Mintha, már teher lenne, nekem ez a kapcsolat. Nem igazán, érzem boldognak magamat.


Eddig mindig megsajnáltam és azért, engedtem neki. És láttam, talán egy némi kis esélyt, hogy a kapcsolatunk képes változni. De már belátom hogy nem fog.



2017. febr. 15. 18:30
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
három éve ismerjük egymást
2017. febr. 15. 20:31
 12/30 anonim ***** válasza:
Na jó...nekem most ki írt privátot? Az alteregód? A kérdező tök normálisan, választékosan ír amit érteni is lehet, de ami privátban jött az egészen más.
2017. febr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Nekem is írt, "Zitadegyors" néven. Úgy kellett kb 10x elolvasnom,hogy mit akar, annyira rossz a helyesírása meg a fogalmazása.
2017. febr. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Persze mert rosszabbul telefonom
2017. febr. 16. 06:54
 15/30 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok az anyuci pici lànya .Màr rég elköltöztek volna,én is szeretnék külön élni ,mert màr jó lenne.Nem azért vagyok vele sülve föve mert azt mondja nem is azért mert jól érzem magam vele. Hanem azért mert szoktam én segíteni Neki.Amugy meg nem üdülni voltam ahogy leírtaknak szerepel hanem tesómnak nagy műtéten esett keresztül és ott voltunk nàla,csak egy két napig és a baràtom sokszor még ez miatt is féltékeny szokott lenni,akkor mért kell még engem bàntani ez miatt úgy vagyok még beàllítva éhez csak gratulàlni tudok
2017. febr. 16. 09:38
 16/30 anonim ***** válasza:

Jó, figyu...

Hiába küldözgetsz priviket vagy pontozod le a válaszokat, attól nem változik semmi.


Most komolyan feltörted a pasid fiókját és onnan írsz? Ő közben mit csinál, ül otthon és olvasgatja? Vagy csak simán kizártad a saját profiljából...egyáltalán hogy találtad meg a kérdését? Ezt kutattad vagy mindketten olyan fanok vagytok, hogy 0-24 az oldalt bújjátok?


A másik: marhára látszik, hogy nem illetek össze. Megbeszélni nem tudjátok, mindketten a másikra mutogattok. Én magasról lecarom, hogy melyikőtök kamuzik, de ahelyett hogy megbeszéltétek volna, idegen embereknek bizonygatjátok hogy a másik a hibás.

Hagyjátok békén egymást és találjatok magatoknak egy olyan pasit/csajt aki nem kamuzik, nem függ a szüleitől, nem töri fel a másik fiókját stb.

2017. febr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Làtod benned van a hiba mert nem ismersz minket rólam is olyat állítást ami nem igaz nem tudod mi van a háttérbe de isszeillunk sajnálom de ezt te nem tudhatod
2017. febr. 16. 19:27
 18/30 A kérdező kommentje:
Te nem tudhatod hogy isszeillunk vagy sem minek írsz
2017. febr. 16. 19:28
 19/30 A kérdező kommentje:
Ha zavar ha írok privatizáció .És senki sem anyuci pici lánya fel kéne nölni és esznek lenni .
2017. febr. 16. 19:29
 20/30 A kérdező kommentje:
Itt látszik hogy nem tudsz semmit rólunk
2017. febr. 16. 19:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!