Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szőrtelenitő krémmel szőrtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőrtelenitő krémmel szőrteleníteni a fenekemet? lehetséges? Valaki próbálta már? 24/L

Figyelt kérdés

Ánusz körül gondoltam... elég igénytelen ha ott szőrös szerintem,és már kezdem unni a gyakori borotválást.

Valaki próbálkozott a szőrtelenítő krémmel ott? mert nem tudom elképzelni milyen pozícióban lehetséges az.. :D



2017. febr. 20. 20:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én borotválom,de nekem nagyon sok és erős szőr van ott is,ami már zavaró a hétköznapi életben is. 17L.
2017. febr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Úristen, hogy vettétek rá magatokat az epilálásra ott? :( Szerintem sírva fakadnék az első próbálkozás után.
2017. febr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Jelentem,este megpróbáltam szőrtelenítő krémmel. :) Eleinte féltem mi lesz ha olyan helyre is kerül ahova nem kéne,hát semmi :D 0 fájdalom,0 szenvedés,elég hamar is sikerült. :)

És nem is pattogtam ki olyan durván mint borotvától szoktam.

Ajánlani tudom. :)

2017. febr. 21. 15:21
 14/15 A kérdező kommentje:
Nekem is sok,mivel sajnos fekete a hajam is,kapásból erősebben látszik,de ezzel a krémmel most el leszek egy darabig úgy néz ki,ha meg mégse,akkor visítok egy-kettőt az epilátorral :D :D
2017. febr. 21. 15:22
 15/15 anonim ***** válasza:

Úristen, de örülök, hogy rábukkantam erre a kérdésre, pont fel akartam tenni én is, csak másik topokba. :D Az első válaszon meg jót röhögtem, de hasznos is volt) :)


Megnyugtató, hogy más is hozzányúlt ahhoz a területhez, mert kezdtem elkeseredni, hogy csak én voltam anno ilyen h*lye. Én általában ugyanis borotvával oldottam ott meg, de úgy 2-3 nap után ár bök ( nekem is sötét a hajam/szőrzetem).. Kezdtem már nem normálisnak érezni a dolgot, de már ennyi nyertem, hogy megnyugodtam, hogy nem vagyok UFÓ . :D


(Egyébként próbáltam én is epillátorral, ki lehet bírni, csak a borotva kézzelfekvőbb volt, de az meg hatásosabb)

25N

2017. febr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!