Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tetszik a párom. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszik a párom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kb. 5 hónapja vagyunk együtt a barátommal és nagyon szeretem, soha nem találkoztam még ilyen szeretnivaló emberrel, minden jó tulajdonság meg van benne. Csak az a gond, hogy nem-igazán tetszik a külseje.

A barátaim és a családom imádják, és mindenkinek nagyon tetszik.

Tudom, hogy nem a külső számít és erre gondoltam végig, de néha szokott zavarni. Egyébként nem kell egy nagyon ronda emberre gondolni, átlagos arca van, kicsit kövérkés, de ezzel nincs is különösebben bajom. Szoktunk együtt edzeni járni.


Egyébként a személyiségével, az intelligenciájával, és minden belső tulajdonságával nagyon megfogott már a legelején, szinte azonnal beleszerettem. Azért tetszett meg amilyen ember, imádom, csak néha zavar a külseje.

Bár néha jó lenne azt érezni, hogyha ránézek a páromra, kiráz a hideg, mert annyira bejön, de gondolom ezzel mindenki így van.


Belsőre tökéletes, minden megvan benne, amit keresek egy férfiban. Nagyon szeret, de ez az egy dolog, ami zavarni szokott, és nem tudom mit tegyek ellene...



2017. febr. 20. 22:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem talán jobb lenne olyan, aki külsőre ÉS belsőre is passzol..
2017. febr. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem pedig nőj fel.
2017. febr. 21. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
90%
Na ennyit a személyiségről meg arról a hülyeségről,hogy egy idő után a személyisége miatt "megszépül" az ember a párja szemében. Mindig is mondtam,hogy ha nincs meg a külső,fizikai vonzalom, akkor nem beszélhetünk kiteljesedett kapcsolatról. Fogadok,hogy ebből szakítás lesz a nem tetsző külső miatt. Fejlessze az ember a személyiségét, hogyne,hogy így járjon,mint a kérdező barátja, együtt vannak hónapok óta, de igazából vonzalom nincs a nő részéről.
2017. febr. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Jah nekem is mondták hogy járjak egy akár nekem totál nem tetsző, nem az estem tipussal,és ne a külsőt nézzem,de nem a középkorban élünk.Ha sokáig nézed megszereted?Aha,persze.Ha sokáig nézel egy pontot meg elkezdesz kepzelődni. Ebbe már az elején is csak belekenyszeritetted magad Nehogy rádüssék a bélyeget.Ezért mondtam,h nők fel,bocs.Egyébként a másik felnek ia elég kegyetlen érzés ez,már ha rájön,reméljük nem mondod meg neki a szakítás okát.
2017. febr. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
25%
Beszéld meg vele a problémát és próbáljatok változtatni a dolgon.
2017. febr. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!