Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kérdezhet vajon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdezhet vajon a pénzkezelési szokásairól egy férfi egy nőt?

Figyelt kérdés

Ez a férfi meg szokta kérdezni,hogy ha vásárolni megyek, hova megyek. Vagy mennyiért veszek háztartási eszközöket. Vagy online milyen gyakran és honnan szoktam rendelni. Mennyit fizetek a lakásért,számlák ilyesmi. Hol szoktam kávézni, enni(ha nem otthon)... hova megyek "szórakozni" (vagyis belépő ide oda mennyibe kerülhet)


Mièrt kíváncsi a pénzügyi szokásaimra?


2017. febr. 21. 19:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Arra kíváncsi, hogy golddigger típusú nő vagy-e. Másrészről egy ember pénzügyi szokásai nagyon jól megmutatják, hogy mennyire intelligens.
2017. febr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%

Felnőtt párkapcsolatok témakörbe írtál, de a megnevezés csak "ez a férfi". Ki ő neked? Randizgattok? Vagy a párod már? Vagy vadidegen? Vagy csak haver, nincs köztetek semmi?


Ha randizgattok vagy legalábbis ilyen szándékai vannak, akkor nyilvánvalóan azért kérdezget ilyenekről, mert ebből kiderül, hogy a pénzügyeitek mennyire egyeztethetőek össze egy esetleges komoly kapcsolatban.

2017. febr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A legrosszabb ***** válasza:
43%
Arra kíváncsi, ha véletlenül összejönnétek, mennyit kéne rád áldoznia, s hogy ez belefér-e a pénztárcájának kapacitásába.
2017. febr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Közvélemlny kutatást végez tuti a ksh emvere :D
2017. febr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%
Most ezen mit kell lepontozni ti gyökerek?
2017. febr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
Mert hogy tudja kikövetkeztetni abból, hogy Bonduelle vagy Spar Budget zöldborsót veszek, hogy golddigger vagyok-e? :D
2017. febr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A legrosszabb ***** válasza:
#6: Itt szerintem nem egy konzerv zöldborsón bukna a dolog...
2017. febr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%
Cinnamon, nem fgom neked elmagyarázni, hogy mire gondoltam. Nem az én szellemi kapacitásomat mutatja, hogy nem érted. :D Mondjuk te alapból golddigger vagy. :D
2017. febr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

Nem bírom az ilyen anyagias palikat. Én is jártam így ismerőssel. Nem is volt szó arról, hogy randizzunk vagy ilyesmi, csak kérdezgetett. Aztán egy idő után már szóltam neki, hogy most már álljon le, semmi köze hozzá.

Ha meg randin nálam valaki így indítana, az röpülne.

2017. febr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

De most tényleg hogy derül ki, hogy golddigger-e.


Ha felsorolom, mit veszek, honnan, akkor? Akkor azt megveszem, tehát kifizetem, tehát van rá pénzem.

2017. febr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!