Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sajat gyerekek es orokbefogadas?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajat gyerekek es orokbefogadas?

Figyelt kérdés
A parommal elegge komoly a kapcsolatunk,mar elkezdtunk beszelni a hazassagrol,gyerekvallalasrol stb. En megemlitettem neki h 3 gyereket szertnek ha osszejon. 2 sajat gyerek es 1et orokbe szeretnek fogadni.Mar gyerek korom ota ez az almom h segiteni tudjak egy kis csoppsegen es befogadjam ot az otthonomba es nem akarok errol lemondani.A parom ezzel ellentetben azt mondta h o nem akarja mas gyereket felnevelni,neki csak sajat kell es nem banja ha 3 gyerek lesz,hiszen o is nagyon szereti a csoppsegeket es neki 3 tesoja van,de nem akar orokbefogadni.Nektek mi a velemenyetek errol?Csak en vagyok ilyen,csak nekem lenne fontos ez,annak ellenere h sajat gyerekem is lehet?

2017. febr. 22. 13:05
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a sok jo tanacsot.Sokat segitettetek.Ez meg csak egy kezdetleges otlet volt,es csak tervek,aztan meg kell jo par ev,amig kiderul mi es hogy lesz.De halas vagyok nektek, hogy tancsokat illetve tapasztalatokat osztottatok meg velem
2017. febr. 22. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!