Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az, ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha egy fiú boldog párkapcsolatban él, mégis kedveli közösségi oldalakon más lányok képeit?

Figyelt kérdés

Konkrétan az instagramra gondolok, ami tele van mindenféle kondizós, izmos, tangás lányokkal. Vagy a másik, amikor ismerősök/barátok képeit kedvelik szintén instagramon,facebookon és a lányok ott is esetleg hiányos öltözetben vagy agyonsminkelve vannak és mutogatják magukat.

Azt megértem,ha egy foglalt fiú kedveli egy lány képét, aki pl elment kirándulni és feltöltött egy városnézős képet vagy ami nem önmutogatás, de ha valaki csak szelfit tölt fel magáról és azt akarja megmutatni,mennyire szép és szexi vagyok, normális ha egy fiú kedveli? barátnők nem látják, ha igen, mit szólnak hozzá?


2017. febr. 22. 13:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Unatkozok, 3-400 lájkot is nyomok, had örüljenek.
2017. febr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Normális.
2017. febr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Katonatiszt vagyok mégis hobbim a vasút...De ettől még nem vagyok masiniszta...
2017. febr. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Sztem.is bunkó duma ez a hűséget fogadtam nem válságot.Csak addig nem zavarja őket amig ki nem derül h hűség részét se tartotta be olyan sokáig nézte.Már nem vok.Fbn mert fusztráló jelenség.Egyetértek nezze meg max a.kepeket de ne likeolgassa.
2017. febr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hát ez aztán hatlams poén Tibcsi,de azért.elvezetnéd azt a vonatot ha lenne rá alkalom.Már csak mert ez a hobbid...
2017. febr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
13-hoz * vakságot
2017. febr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
53%

Oké, hogy nem vakságot fogadott, de mindenre oda kell biggyeszteni azt a lájkot, amit meglátsz, és tetszik?

Én is számos képet kedvelek, de ezek nők képei. A férfiakat - még ha tetszik is maga a kép - nem fogom belájkolni, mert tudom, hogy rosszul eshet a barátomnak. Ráadásul ezekre 1 perc múlva már nem is emlékszem, ezért meg tényleg nem éri meg a fölösleges frusztráció meg féltékenység.


21/L

2017. febr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Valószínűleg engem is zavarna, bár ilyen nem nagyon történt, kb csak olyan fiú ismerőseim képeit likeolom akiket a barátom is ismer. Ő kicsit más azért, pl neki az se volt baj hogy az exei képeit likeolgatja, akkor szóltam neki hogy ez engem zavar, pláne amikor mindig feldobálta hírként a facebook, de meg amúgyis, ne likeolgassa az exeinek a képeit. De ilyen agyonsminkelt félmeztelen nőket nem szokott likeolni, meg én se izmos pasikat, én max akkor ha egy előadó akit követek kitesz valami hasonlót, de az meg úgyis más kategória szerintem. Mert akkor már barátomnak se szabadna likeolni egy színésznő képét se aki éppen kiteszi a dekoltázsát stb :D
2017. febr. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!