Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a családom kényszerít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a családom kényszerít?

Figyelt kérdés

A családom bele akar kényszeríteni egy kapcsolatba amit én nem akarok. Szerintük igenis az a normális ha a szülő választ a gyerekének párt, ezért nem is ismerkedhettem soha senkivel. Kissé félek ettől a féfritól, mert halottam róla pár dolgot és nem akarom, hogy az első kapcsolatom egy ilyen férfival legyen...

El fogok otthonról jönni nem tudom még hova mert nincs senkim a szüleim mindíg is tiltottak mindenkitől.

Pár hónapja spórolok és bár nem sokáig de egy idejig kitart.

A szüleim nem kerestethetnek igaz? Mert elmúltam 18.

21L



2017. febr. 22. 19:18
1 2
 11/12 anonim válasza:
A szüleid nem normálisak az biztos. Ne menj bele a kapcsolatba, lehet hogy csak pénzes és azért akarják hogy összegyere vele
2017. febr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nem vallásosak, mindíg így gondolkodtak valószínű a nagyszüleim is.

Nem a pénz miatt teszik, hanem mert szerintük ez nekem jó...

2017. febr. 24. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!