Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha összejövök egy pasival és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha összejövök egy pasival és kérdi hogy mit szoktam csinálni a szabadidőmbe mit mondjak mert nincs semmi hobbim?

Figyelt kérdés
nincsenek barátaim akikkel elmehetnék valahova
2017. febr. 23. 16:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hobbija mindenkinek van, max nem tud róla,hogy az az. És lám, most kiderült neked is. Kirándulni tényleg lehet egyedül is, meg akkor már mondhatod azt is hogy szeretsz szabadban lenni, nem lesz hazugság, és egyébként sétára egyedül szintén elindulhatsz.Sztem nem gáz ez az egész.


Én utálom ha megkérdezik, mi a hobbid?Mi lenne? :)))Ha máshogy kérdezgetnek az oké, de ez a mondat nagyon zavar valamiért..Velem van a baj, tudom.

2017. febr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!