Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet túl jutni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet túl jutni a "nincs kedvem élni" krízisen?

Figyelt kérdés
Mostanában semmi kedvem élni, nem dob fel semmi. Egész nap fekszek és nézek ki a fejemből negatív gondolatokkal kavarogva. A legszomorúbb, hogy semmire nem tudom fogni mert minden rendben van velem: a családom szeret, mindent megadnak nekem, egyetemre járok, sokak szerint elég jól is nézek ki, vannak hobbijaim, barátaim. Mégis most hatalmas bánatban vagyok egy lány miatt akibe régóta szerelmes vagyok és össze is jöhettünk volna de mégsem sikerült (hirtelen munkát kapott külföldön) amitől most megint teljesen depressziós vagyok. Régebben is már azt kívántam bárcsak vége lenne az életemnek mert annyira nehéz és meguntam, inkább feladnám az egészet annyi nehézség vár még rám, én pedig gyenge vagyok. A jövőm is kilátástalan, öngyilkos nem tudok lenni így meg minden napom, mostanában meg főleg tiszta gyász. 19/F

2017. febr. 25. 18:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Sok sok gyakori olvasással, jobb mint a viccrovatok.
2017. febr. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretek olvasni, szoktam is főleg azokról amik érdekelnek de most ahhoz sincs kedvem.
2017. febr. 25. 18:39
 3/20 anonim ***** válasza:

Istenem, látszik, hogy nem csapott még oda neked az élet, és addig örülj!

Kelj fel az ágyból, csinálj is valami hasznosat, és gondolj arra, mennyi gyógyíthatatlan fiatal cserélne veled, hogy semmi problémád az életben...

2017. febr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Tudom, éppen ez ríkat meg most is, hogy semmi bajom meg mennyien éheznek, haldokolnak, fogyatékkal élnek én pedig nem tudok örülni semminek :((

Nem tudok mit tenni most, egyáltalán mihez kezdenék?

2017. febr. 25. 18:48
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Téli depi, de jön a tavasz nyugi! Nekem is vannak hasonló gondolataim. Nekem is egy be nem teljesült szerelem miatt.
2017. febr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
De el fog ez múlni?? Soha nem voltam még szerelmes erre meg pont így kell megélnem az elsőt... Sokan mondják, hogy majd jön másik meg jobb de eddig még senki nem volt olyan, soha nem is tetszett senki igazán. Tőle szebbet (külső főleg, belső) úgysem találok mert érzem. Majd egyszer feleségül veszek valakit és akkor is ő fog járni az eszemben?
2017. febr. 25. 19:06
 7/20 anonim ***** válasza:

Gyerünk a barátaiddal kicsapongani.

Szombat van,én 1 óra múlva indulok is.:)

2017. febr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kicsapongó stílusú, de most semmi erőm, sem kedvem hozzá.
2017. febr. 25. 19:09
 9/20 anonim ***** válasza:

19 évesen nem volt hétvége,hogy ne menjek szórakozni!

A partikon is van kémia!:)

2017. febr. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nekem nem jött be az olyan kémia
2017. febr. 25. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!