Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet túl jutni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet túl jutni a "nincs kedvem élni" krízisen?

Figyelt kérdés
Mostanában semmi kedvem élni, nem dob fel semmi. Egész nap fekszek és nézek ki a fejemből negatív gondolatokkal kavarogva. A legszomorúbb, hogy semmire nem tudom fogni mert minden rendben van velem: a családom szeret, mindent megadnak nekem, egyetemre járok, sokak szerint elég jól is nézek ki, vannak hobbijaim, barátaim. Mégis most hatalmas bánatban vagyok egy lány miatt akibe régóta szerelmes vagyok és össze is jöhettünk volna de mégsem sikerült (hirtelen munkát kapott külföldön) amitől most megint teljesen depressziós vagyok. Régebben is már azt kívántam bárcsak vége lenne az életemnek mert annyira nehéz és meguntam, inkább feladnám az egészet annyi nehézség vár még rám, én pedig gyenge vagyok. A jövőm is kilátástalan, öngyilkos nem tudok lenni így meg minden napom, mostanában meg főleg tiszta gyász. 19/F

2017. febr. 25. 18:37
1 2
 11/20 anonim válasza:
Edzés,edzés,edzés!!!!! :D Otthon végezhetők is jók!
2017. febr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Nagyon negatív vagy.

Bármit válaszolunk, tök felesleges, mert az neked úgysem felel meg. Akkor minek írtál ki ide kérdést?!

2017. febr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem korodbeli vagyok es fiu sem, de nekem is vannak ilyen napjaim, heteim. Ilyenkor vagy harry pottert olvasok (tini korom ota olvasom mikor depis vagyok, nekem segit), vagy masodik vilaghaborus konyvek. Valamiert az is segit. Nagyon rosszul hangzik, de haborus konyveknel amik megtortent esemenyeken alapulnak, rajossz hogy az eleted nem is olyan rossz, lehetne olyan is mint azoke az embereke a konyvben. Bar ilyen lehet a gyakori olvasgatasai is ahogy mar irtak:)
2017. febr. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Tudod milyen szívesen cserélnék most Veled?? El sem tudod hinni. Fiatal is vagy, tanulhatsz is, a családod is szeret. Ezek mellett kilátástalan a jövőd? Előtted az élet, a lehetőségek. Gyorsan szedd össze magad fiatalember. Csak azt tudom mondani amit nekem is mondtak ma százszor, csak előre és akarni kell, és meglátod milyen erő rejlik benned.

29/N

2017. febr. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Próbálok pozitívabb lenni, csináltam is 50 fekvőtmaszt úgysem csináltam már több mint egy hete!

Az tényleg nehéz időszak volt, ha valamiről akkor az első-második világháborúról nagyon sok mindent tudok és van, hogy néha elképzelem milyen jó lehetett egy jóképű B-17 pilótának lenni aki él egyik napról a másikra, körül rajongva a sok lánnyal...

Igaz utolsó, így is fel lehet fogni. Valami hátha kialakul, nem temetem magam 19 évesen

2017. febr. 26. 09:38
 16/20 anonim ***** válasza:

Hidd el, a sport nagyon sokat segít.

Én 3 éven belül 4 szakításon vagyok túl, de sosem keseregtem sokáig.:-)

És ahogy fent is írták, én is szívesen cserélnék a fiatalságoddal.:-)

2017. febr. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Ez most erőt adott, köszönöm!!!
2017. febr. 26. 14:06
 18/20 anonim ***** válasza:

4 dolgot tehetsz az ügy érdekében.

1. Odafigyelsz a megfelelő mennyiségű folyadék bevitelére.

2. Megerőszakolod magad, és kimész futni.

3. Eleget tartózkodsz a szabadban. A mozgáson kívül a napfény ad D vitamint. Ezt "jólérzemmagam vitaminnak" is szokás nevezni, pontosan azért, mert ilyen hatása van.

4. És ez hosszútávú javallat; kizárod az étrendedből a növényi olajokat és visszatérsz az állati zsiradékokhoz. Azért van manapság ennyi depis, mert a 70-es évek végén átálltunk a növényi olajokra. (Ezúton is csókoltatom Ansel Keyst.) Ezzel az a baj, hogy nem ürül le az epe, így a máj nem is termeli. Ha pedig nem termeli, nem tud részt venni egy sor életfontosságú folyamatban, többek között a hangulat javításában.

2017. febr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Van még hal a tengerben, nem csak ő létezik. Lesz majd akivel kölcsönös lesz. Amúgy az ilyen szerelemmel kapcsolatos dolgok állítólag mindig sorsszerűek. Ja de még olyan verziót is hallottam, hogy akkor érkezik be az életedbe, amikor nem várod.
2017. febr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Gondoltam én is erre a sorsszerűségre mert tényleg nem értem miért kellett ilyen szomorú véget érjen. Van még biztosan de még egy ilyen sellő nincs... Elég nagy vagyok már, hogy tudjam és igaz rengeteg gyönyörű nő van de tőle nincs szebb és olyan akivel jobban megértenénk egymást
2017. febr. 26. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!