Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak többségének miért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többségének miért a vékony nők jönnek be?

Figyelt kérdés
Nem vagyok elhízva mint egy disznó max vagy 5 kg plusz van rajtam mégis azt mondják hogy akkor én már nem vagyok csinos mert nem zörögnek a csontjaim.
2017. febr. 26. 11:51
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Inkább a sportos kategóriába sorolnám magam mivel mindennap edzek
2017. febr. 26. 13:35
 22/31 anonim ***** válasza:

Szerintem nem szabad ennyi energiát pazarolnunk arra, hogy a súlyunk miatt érezzük rosszul magukat.

Teljesen mindegy, hogy (egészséges keretek között) mennyi kiló vagy, a lényeg, hogy te jól érezd magad. A férfiaknak nehéz megfelelni, mindenki ízlésének egyszerre pedig lehetetlen. A lényeg az, hogy te jól érezd magad a bőrödben és ha te jól érzed magad az kihat az életed többi területére is.

Én a másik véglet vagyok 168/48, persze siránkozhatnék az ilyen kommentek után, hogy "a kutyák játszanak csonttal" de lenn értelme? :) Mindenkinek senki sem tetszhet.

2017. febr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Én 165/47kg vagyok kb, és vékonynak tartanak, azt mondják hogy hízzak 5-6 kg-t. Szerintem 55 kg-san pont jó lennél de most se lehetsz vészes :)

24L

2017. febr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Nohát (én vagyok a 40 éves), ha sportos kategóriába tartozol, napi edzésekkel, gyerekes anyukaként 31 évesen, akkor mindezek a paraméterek teljesen rendben valónak tűnnek, már amennyire ezt látatlanban objektíven meg lehet ítélni, de én megszavazom Neked, ha ez sokat nem is segít! :D
2017. febr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
92%
A nők többségének miért az izmos férfiak jönnk be?
2017. febr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

25#

Nekem egyáltalán nem jönnek be az izmos pasik

2017. febr. 26. 13:57
 27/31 anonim ***** válasza:
90%

Na látod, nekem meg bejönnek az ENYHÉN duci nők.

Egy haverom meg dagadt csaj fétises.

Nincs 2 egyforma ember.

2017. febr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Szerintem annyira nem csak a testi értékeket kellene nézni hanem a belső értékeket is. Lehet egy kicsit túlsúlyos nő értékes is és egy vékony nő értéktelen. A testi adottságok sajnos nem mindig valaszthatók
2017. febr. 26. 15:09
 29/31 anonim ***** válasza:

jajj, ez a magasság súly korreláció..

Na, én meg 163 centi ÉS 77 kiló vagyok- ami elsőre rohadt soknak tűnik, de mindig jól meg is lepődik mindenki, amikor megmondom, hány kiló vagyok.

A titook a zsír-izom arány.

Futok és crossfitezem, emellé alapból homokóra alkatom van. ( értsd: az elméleti 15 kiló feleslegből 8at a melleim(D kosaras.), 8-at az izom tesz ki)


[link]



A férfiaknak többnyire nincs velem gondjuk- kivéve, akiknek a magas vékony/ magas husi lányok jönnek be.

2017. febr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. febr. 26. 16:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!