Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még nincs más addig jó ő, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nincs más addig jó ő, de ha jön más akkor vége, ezt mennyire lehet elhinni a fiúknak?

Figyelt kérdés

Most arra gondolok mikor egy fiúval úgy ismerkedsz hogy élettársa van és azt mondja amit leírtam. De ezt mennyire lehet elhinni?


Most van egy fiú akinek élettársa és gyereke van, hozza teszem mikor elkezdett foglalkozni ezzel akivel most van akkor is volt neki valakije és mikor ez már komoly volt otthagyta az előzőt.

Csak az a baj hogy itt már nem baratnorol van szó hanem úgymond fekesegrol mert van gyerek is.

Azt mondta nem szereti, addig jó ő még nincs más, meg kérdeztem otthagsbá e azt mondta ott ..Ha jön valaki akivel jól érzem magam. Nem tudom hidjek e neki.

Azt hallottam hogy nem túl boldog a kapcsolatuk vagyis a fiút nem engedi sehova se a nő, nem boldog mellette szerintem ha a gyerek nem lenne már nem lenne vele amúgy 5 év körül van a gyerek és hamar jött nekik.

Nem tudom hidjek e neki.

Még ha egy kaland lenne simán bele mennék de nem vagyok olyan és én szerelmes lettem ebbe az emberbe és nem akarok bajt.

Nekem ő lenne az első férfi az életembe....

Szerintetek?


2017. febr. 27. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Csak meg akar dugni, ez süket duma. Az otthoni hiányt veled szeretné pótolni, de sosem fog téged a gyereke anyjának tekinteni csak kalandnak. Naiv vagy még.
2017. febr. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted hogy a gyereke anyjának tekinteni?
2017. febr. 27. 23:17
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
A helyesírásodból is látszik, hogy egy ostoba nő vagy. Naná, hogy csak meg akar dugni, hiszen nem is vagy másra való.
2017. febr. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt értem ez alatt, hogy úgysem akarna rád olyan viszonylatban tekinteni mint a feleségére vagy párjára, ha úgy tetszik.
2017. febr. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Miért?
2017. febr. 27. 23:44
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Mert kialakított egy családot magának, gyereke van, felesége akivel még, ha nem is érzi jól magát, van ami összetartsa. Tényleg azt akarod elhinni, hogy majd ott hagy mindent, hogy teljesen elölről kezdje az egészet egy szűz lánnyal akivel az esély arra, hogy komolyan tervezhet nos.. elég kevés.
2017. febr. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyu. Otthagyna egy kapcsolatot, csak mert simán boldogtalan. Ha veled is az lesz, téged is ott hagy ugyan így. Az összes barátnőmmel úgy kezdtük, hoy volt valakijük mikor ismerkedtünk, miattam otthagyták a párjukat, később pedig otthagytak engem. Ezt kétszer elég volt eljátszanom, hogy rájöjjek arra, hogy aki otthagyja a párját miattam, az engem is el fog hagyni. Ebben az utcában, már sokan sokzor jártak előtted, neked nem kell már kipróbálnod. Ne bízz benne, csak csalódni fogsz.

30/f

2017. febr. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Jah, és ha veled sem lesz jó,akkor megint melletted kezd el nőzni,mert nehogy egyedül maradjon.Veled is csak addig lesz amíg nincs jobb.Hááát.Nem gondolok semmi jót, de ki vagyok én hogy gondolkodjak.L34
2017. febr. 28. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%

Eszem megáll és messzire repül...

Figyelj: adott egy pasi, aki úgy vállalt gyereket, hogy ott fogja hagyni őt is és az anyját is, ha jön másik. És valószínűleg ott is hagyja, elvégre neki ez a módszer már bevált. Minden nővel addig lesz, amíg nem jön egy jobb. Márpedig nálad is van szebb, bevállalósabb, stb.


Az ilyen pötshuszárokat kerülni kell! Ebből akkora pof.ára esés lesz, mint ide Mexikó.

Ráadásul teljesen jogosan mindenki szemében te leszel az a büd...ku..., aki szétszedte a családot. Aztán lehet még tíz év múlva is magyarázkodni miatta. Csakhogy a helyzet menthetetlen, ugyanis pontosan tudod, hogy kisgyerekes családapa, aki együtt él a párjával.


Szóval remek buli lesz: családi drámák, lejáratod magad, tönkreteszed egy kisgyerek életét, mindezt egy felelőtlen, hűtlen faxért, aki meg fog csalni, és ott fog hagyni téged is a retekbe. Terhesen is, gyerekkel is. Elvégre most se tartja a családja mellett semmi. Te meg nyelheted mindenkitől, hogy azt kapod, amit érdemelsz.


Na, ez lesz az első kanod az életedben. Gratulálok. Tökre megéri.

Férfinak ne nevezd, mert nem az.

2017. febr. 28. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, csak tejesen független férfiakkal foglalkozz. Nagy divat volt mindig is az ilyen jellegű bolondítása a független, magányos nőknek. Csak egy kis kalandot, pozitív energiák elszívását szeretné tőled, te döntsd el, hogy ez főleg Neked megéri-e. Mondd neki, hogy addig lehettek haverok szex nélkül, ameddig nem független: ez így igazságos mindhármótok részére.
2017. febr. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!