Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Félek ártani fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Félek ártani fog nekem

Figyelt kérdés

Adott egy férfi, akit tavaly megismertem, nagyon szimpatikus volt elsőre, először baráti kapcsolat alakult ki köztünk, ilyen lelkizős, közben én kapcsolatot szerettem volna, látszólag ő is. Randizni kezdtünk, nagyon megfogott, egy normális embernek tűnt, majd kb. 3 hónap után lefeküdtem vele. Én azt hittem kapcsolatban vagyunk, hisz minden klappolt és kimondatlanul is úgy éltük a napjaink h vagyunk egymásnak. A szex borzalmasan kiábrándító volt, konkrétan izzadt végig mint a kacsa, úszott a verítékbenm furán lihegett, és felsem állt neki rendesen. Kétszer próbálkoztunk, mindkétszer kudarc. Elismerte, hogy nem velem van a baj, hanem vele, mert valamiért nagyon stresszel. Adtam neki így egy második alkalmat, de az is borzasztó volt, ilyennel még nem találkoztam. Akkor még úgy voltam vele, nem bántom, vigasztaltam, hogy biztos mással is előfordul ilyen, és megértem hogy ideges volt, bár furcsáltam valahol a szitut, mert előtte azt hallgattam, hogy ő mekkora lepedőakrobata, de mivel éreztem iránta, akkor még nem ábrándultam ki. Telt az idő, és közben nagyon csúnya húzásai voltak, nem részletezném, a lényeg h nem lehet hinni a szavának, ígérgetni szeret, de másnapra mint akit kicserélnek, egyszer agresszív, egyszer kenéyrre kenhető. Végül befejeztem vele, mert kibukott hogy van 2 nője, akik között 15 éve nem tud dönteni(már ez is egy beteg dolog szerintem).. mindkettő tud a másikról, a hétvégét egyiknél tölti, a hétköznapokat néha a másiknál, de többnyire egyedül él. Ez engem lesokkolt, mert a hónapok alatt nekem erről nem beszélt. Kiadtam az útját, nem lett köztünk több, bár fájt mert én kedveltem, és kapcsolatot szerettem volna, de sztem az agyával bajok vannak, ahogy leszűrtem az elmúlt 1.5 év alatt. Ezek után már nem találkoztunk, egy jó ismerősi/haveri viszonyban benne lettünk volna mindketten, hisz előtte sokat lelkiztünk, néha volt sms, de csak rólam érdeklődött, hogy vagyok miújság stb, hívott találkozni, de hárítottam, férfiként már ekkor nem vonzott, plusz tudtam, hogy még mindig megvan mindkét nője és ugyanúgy képtelen dönteni. Aztán folyamatosan a szex témával jött... hogy olyan jó volt velem, és ismételjük már meg, mikor lesz orál, ilyen szövegek jöttek, nem tudtam mire venni, mert ekkor már nyár óta nem találkoztunk, úgy éreztem megakarna ismét húzni, mert nem tudta az akkori csődöt megemészteni. Erre egyszer célzott is. Egyszer találkoztam vele nemrég, mint jó ismerőssel, váltottunk pár szót és ismét a szex... h legalább izéljem le.. :S mondom jóég. Erre nagyon csúnyán elküldtem, mondtam törődjön a barátnőivel. Nem értett a szép szóból, és végül sajnos nagyon csúnyát mondtam neki, konkrétan kikértem magamnak, hogy valami kapcának néz, tudta, hogy tavaly csak azért kaphatott (volna) meg, mert én éreztem és nagyon kapcsolat felé haladtunk, de mivel nem jött össze a kapcsolat, és kibuktak az ügyei,én nem feküdnék le vele többet, és hozzávágtam, hogy a helyében kerülném a szex témát mert amit tavaly csinált az ultra gáz volt és kiábrándító. :S Annyira felhúzott a viselkedése, hogy nem tudtam tovább tartani magamban, ha én csődöltem volna így be, biztos felnem mertem volna hozni a szexet neki. Azóta csönd van ami nála fura... és aggódni kezdtem, mert sajnos magas beosztásban van, én is, de ő valamivel magasabban (nem egy helyen dolgozunk, de sok mindenkit ismer), és most, hogy magamra haragítottam elég neki 1-2 jó szó és a karrieremnek annyi. Kis város, sok a pletyka, és őszintén szólva álmomban nem gondoltam volna, hogy egyszer vele ennyire rosszban leszek, mert oké, kapcsolat nem jött össze, továbbléptem, neki maradt a két nő, de ő a szex témáról nemtudott lekoccolni. Elmondása szerint ha egy éve megtörtént már, miért ne lehetne többször :S Énmeg már undorodom tőle...



32N


2017. márc. 2. 16:31
 1/5 A kérdező kommentje:
mennyit írtam, bocsánat, és köszi ha elolvasol
2017. márc. 2. 16:32
 2/5 anonim ***** válasza:
Javasolnám, hogy pattintsd le, amennyire lehet. Ha valaki 15 éve nem képes dönteni, az tutira mentálisan beteg. Ha szükséges, mondd meg neki, ha kell, feljelented zaklatásért... ez a pasi egy vérszopó nudli.
2017. márc. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nncs ezzel semmi baj ahogy viselkedtél.Tok jogos volt.Nemhiszem h ártani fog,mert extra szar az ágyban,fel se all,es ha ő alád tenne akkor te is tudnál alá.Es szerintem ezzel ő is tisztában van.Szóval szerintem nem tesz semmit.Annal jobban fel hogy megtudja a kisvaros h nem kepes...
2017. márc. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, milyen tanácsot vársz. Az ilyen problémás, veszélyes embereket jobb kizárni az életedből, ott volt a hiba, hogy megint találkoztál vele. Vágd el a szálakat, ne beszélj és ne találkozz vele, aztán talán ennyi lesz az egész.
2017. márc. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kizártam őt teljesen, csak az a baj, hogy neki elég elhinteni valamit rólam, pl. kitalálja, hogy rosszul dolgozom, vagy valamit a lelkivlágomról, hisz mint írtam lelkiztünk sokat, mert nagyon megbíztam benne régen. Nagyon emészthetetlen számára, ha a férfiasságát megsértik, elkezdhet mocskolódni, lehet én sose tudom meg, hogy miket hord össze, mert keveset mozgolódom itthon, az emberek felületesen ismernek, de a pletyka az pletyka. Ha valamit elhint, én védekezni nemtudok ellene. És szerintem simán merne nekem ártani, hát aki képes volt a szexxel jönni, úgy h nem áll fel neki és kétszeresen is beégett, nem hinném h van számára, ami tabu. :S
2017. márc. 2. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!