Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másoknak is feltűnt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknak is feltűnt, hogy milyen rengeteg fiatal van, aki tudatosan nem is akar semmilyen párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy sok olyan fiatal nő és férfi van, aki tudatosan párkapcsolat ellenes. Nem azt mondják, hogy most nem akarok barátot, barátnőt, hanem azt, hogy egyáltalán nem akarnak soha. Régebben, még akár 10-20 évvel ezelőtt is az ilyen feltűnő volt most meg beszélj tíz fiatallal tuti lesz köztük egy de akár kettő is, aki ezt mondja.
2017. márc. 2. 17:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
44%
Nyilván a 7 milliárd embert értettem alatta...hupasztmek. Ha azt írom, majdnem mindenki, érteni fogod?
2017. márc. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
42%

Ennek az az oka, hogy a média a tökéletesség és menőség illúzióját adja el az ellenkező neműek számára.


A lányok például arra vannak ránedvesítve, hogy zsüsztin bejbür nyekereg. Számára egy korabeli fiú vele van komparával, mivel hozzá köti a bután huzalozott kis agyában az izgalmi állapot helyzetét.

Persze bejbür totál lóvés és menő és csillogó is, így ez a gondolat menet is szépen elülteti magát a fiatal lányok agyában.

Ahogy öregszenek maga az inicializáló jelenség feledésbe merül, de a vonzalomhoz kötött reakciói nem sokat változnak.


A férfiak nem ennyire szentimentálisak, őket nehezebb érzelmileg ilyen mértékig idióta módon terelni. Ők viszont a hormonjaik rabjai, amit szintén meglovagol a liberális szemét média. Minden nő akit valamilyen ehhez hasonló fronton látnak dögös. Ezen felül valamilyen a személyisége is, de erről már a legtöbb esetben nem szól semmilyen playboy magazin, legalább is emlékeim szerint...


Tudnék még hosszasan okfejteni ez alapján, de szerintem ebből is lejön a lényeg.

2017. márc. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Sok ilyen van, pláne azoknál, akiknek nem volt normális családja, és nem láttak pozitív példát egy kapcsolatra. A másik dolog, hogy most ez a menő.
2017. márc. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is egyre több ilyen van. És talán az okát is sejtem. Legalábbis egyet a magam részéről. Sok aki azt monja nem akar valójában akar, csak olyan kilátástalannak látja, hogy összejöjjön egy olyan kapcsolat amit elképzel mind partner, mind kapcsolat szinten, hogy inkább csak annyit mond, nem akar kapcsolatot. A média és sok más ízlést és igényt megváltoztató modern kori dolog okozza ezt szerintem. Hiába szeretnék én egy rendes, nem sok pasival kavargatós, Instán nem villogó lányt, ha alig van ilyen. Alig találok ilyet. Régen (20 éve) nem hiszem, hogy akkora ribânckodás ment mint manapság. Hányinger kerülget, ha felnézek Facebookra és a lányok/srácok ott árulják magukat a fittnes fotóikkal stb. Szerintem egy normális értékrendű lánynak sem nagyon tetszenek a pózolgatós, kondis srácok. Nekem például az ilyen pózolós csajok egyáltalán nem jönnek be. Én úgy érzem, hogy abból az értékrendből szépen eltűnnek a nők, férfiak amiben valójában keresnénk a partnert, így nem találunk párt és egy idő után könnyebb azt mondani, hogy nem akarok kapcsolatot mint azt, hogy rohadtul nem felel meg senki, és nem azért, mert hatalmas elvárásaim lennének hanem azért, mert olyanokká váltak sokan, hogy egyszerűen nem jön be. Biztos sokan nem fogják ezt érteni, mindegy...
2017. márc. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
14-es vagyok. Én a 12-es gondolatának az "inverzét" látom. Amit ő ír aszerint mondjuk minket férfiakat arra próbálnak terelni, hogy a Zimány Linda féle akármik jöjjenek be nekünk. Kondis, sminkes nem tudom milyen nők, én csak ribinek hívom őket. És eszméletlen sok lány válik olyanná, mert azt hiszik így fognak kelleni nekünk. Közben sok férfi nem ilyen nőt szeretne és így egyedül van, mert nem talál párt. És annyit mond, hogy nem is akar.
2017. márc. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
És ez miért zavar téged? Nem mindenki társfüggő, van, aki jól érzi magát egyedül is.
2017. márc. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én mostanában kezdek ilyenné átalakulni. Környezetemben is mindenki szinte csak vitázik, b*szogatja a párját. A nő ezért sír, a srác azért.. Kezdek inkább megbarátkozni azzal, hogy jobb ez így.

Másik indok, hogy kezdek "robottá" válni. Nincsenek nagyon érzéseim, nem is emlékszem már, hogy milyen valakit igazán szeretni. Mármint a tudatra emlékszem, az érzésre nem.

24F

2017. márc. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

Mi értelme a párkapcsolatoknak, de úgy őszintén? Ahhoz, hogy valakivel barátságot köss, hasonló személyiség, közös érdeklődés és rengeteg idő kell. Mi kell ahhoz, hogy párt találj? Elég tinderre menni, bszni egyet, és ha szimpik vagytok egymásnak, onnantól mondhatjátok, hogy pár vagytok. Ennyi. Semmi nem kell, csak a szex a párkapcsolathoz.


Vannak kivételek, de nagyon sok esetben a legfelszínesebb kapcsolatok ezek. Nézd végig itt a kérdéseket. Ide szaladnak a bajukkal. Nekem olyan ember kéne, aki nekem mondja, akármi van. Aki nem titkolja, hogy prostizott, aki tisztel, mint embert.


Az itteni válaszokból indulok csak ki, mikor azt mondom, szerintem nőként sokkal könnyebb egyedül élni. Én pl nem vagyok gondoskodó, egy csepp törődési ösztön vagy vágy sincs bennem, aminek viszont a férfiak szerint alapnak kéne lenni. Most választhatok, hogy az egyetlen csóri életemet elpazarlom arra, hogy keresek magamnak valami pasit, és eljátszom, hogy de boldog vagyok, hogy valakinek törölgethetem a popsiját, vagy maradok egyedül.


Ha nem félsz egyedül lenni, nem fog senki - főleg te magad - belekényszeríteni egy rossz kapcsolatba.

2017. márc. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

De ez miért gond? Mert nem nő Mo. lélekszáma?

Szerintem az jár jól, aki a kérdésben leírtak szerint gondolkodik.

2017. márc. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!