Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az, hogy felizgat ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy felizgat ez az öltözködés? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Szóval, ha egy csaj sportcipőt (pl. Nike Air Max, Converse, amik most elterjedtek), fekete cicanadrágot vagy szűk farmert visel, plusz galléros farmerdzsekit vagy bőrdzsekit, akkor az nagyon felizgat engem...persze nem a csúnya vagy kövér lányokon, hanem akik amúgy is egyben vannak testileg, jól néznek ki. Ja és hosszú hajúak mellé.

Az a furcsa, hogy alapjáraton lehet észre sem venném az adott csajt, ha csak egy póló lenne rajta vagy valami egyszerű felső/nadrág, de ha ilyen cuccot hord, akkor egyből 10/10es lesz a szememben.

Mitől van ez?


2017. márc. 4. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Beteg az agyad !? Divat/tucat. Mindig megnézik a kirakatot! ;)
2017. márc. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is tetszenek az ilyen csajok és ha feltűnt akkor minden második lány így öltözködik. Tudják, hogy ez jön be a férfiaknak. A kérdésed attól még értelmetlen, az okát meg te is tudod.
2017. márc. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
mert te is egy felszínes tucat vagy, és a hasonló mindig a hasonlót vonzza.
2017. márc. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Szóval akkor nem ér el a 10/10-et, mert csak noname fehér sportcipőm van...

A fenébe! :D

2017. márc. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Engem kimondottan taszít amit leírtál.
2017. márc. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is bejönnek az ilyen stílusú lányok, mondjuk a márka az mindegy, de a tornacipő+cicanadrág+kis csini felső, vagy divatos pulcsi+bőrkabát szerintem nagyon vonzó.

nyilván azért vonzóak jobban az ilyen lányok, mert sokad dob a kinézetükön.

2017. márc. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!