Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg a nők rontják el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a nők rontják el a mai férfiakat?

Figyelt kérdés
Mai napon valamelyik műsornak ez volt a témája,bár nem nagyon fejtették ki a véleményüket.Szerintetek?
2017. márc. 4. 20:39
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:
Mi bajod a szerepkörökkel ?.hogy talán nem te vagy a vezér a sakktáblán?
2017. márc. 4. 21:02
 12/49 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos nők igen,de nem egyértelmű.


-Mert ha egy rendes pasit megcsal a céda barátnője,akkor az a pasi nem fog bízni többet a nőkben.


-Vagy ha egy kishitű nővel mindent meg lehet tenni egy kapcsolaton belül-akkor az a pasi úgy gondolja ezt kell csinálni minden nővel,mert az a másik hagyta...

Ilyesmi.

De egy anya is sok mindent el tud cseszni...

2017. márc. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
90%

#11 A szerepkörökkel az a baj, hogy nem működnek ebben a világban. Keresel annyit, hogy eltarts egy 5 fős családot? Ha nem, és a nőnek is dolgoznia kell, akkor már megbukott az egész "régi eszme". Ha mindketten ugyanannyit dolgoztok, mi jogon várnád el mondjuk, hogy a nő végezze a házimunkát és nevelje a gyerekeket? Ha meg a párkeresést nézzük, akkor aki a régi szerepeket sírja vissza, az ne verje az asztalt, hogy fizetni kell ezt meg azt a randin.


Amúgy azt is mondhatnánk ennyi erővel, hogy a férfiak rontották el a nőket...

2017. márc. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
100%
Az a bajom a szerepkörökkel, hogy csak az egyik nemnek kedveznek. És hogy egyáltalán kell "vezér". Felnőtt vagyok, nem kell "vezér".
2017. márc. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
62%
Pont az ilyen sakktáblások generálják az egész műsort csak senkinek nem tűnik fel. Ez csak egy szelet a nekünk készített tortából. Persze mi döntjük el, hogy kívánunk e fogyasztani belőle.
2017. márc. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam sírni ha mondjuk a társkeresést vesszük alapul a felsoroltak közül és ha fizetnem kell egy randin.Ez így természetes.A gyerek nevelésről meg annyi mindenki annyit vállaljon amennyit elbír és ha 5 öt kell eltartanom akkor eltartom.De nem ez a lényeg.Meg kell maradni mindegyik nemnek a határvonalon belül.
2017. márc. 4. 21:17
 17/49 anonim ***** válasza:
89%

De a határvonal egy kreált dolog. Nem genetikai.


Nekem is tetszene a szerepköröm, ha anyamód gondoskodna rólam valaki, nekem semmi dolgom nem lenne.

2017. márc. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:
Arra gondolsz itt ,hogy eltartott legyél?
2017. márc. 4. 21:27
 19/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Pont az ellenkezője. Szeretném, ha csak dolgoznom kéne, nem etetnének, itatnának, mosnának rám, csak döglenem kéne.
2017. márc. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
Az a "nem" nem kell az etetés elé, telefonról vagyok.
2017. márc. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!