Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg a nők rontják el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a nők rontják el a mai férfiakat?

Figyelt kérdés
Mai napon valamelyik műsornak ez volt a témája,bár nem nagyon fejtették ki a véleményüket.Szerintetek?
2017. márc. 4. 20:39
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:

Aha,mindegy nem akarja belinkelni amit kerestem de ezt a kilenc pontot taglalták a felek.1.Állandóan nyomásgyakorlást akartok alkalmazni.


2.Mindig a legrosszabbra gondoltok ha mondjuk nem veszi fel a telefont a pasitok egyből arra gondoltok ,hogy fére... és jönnek a vádaskodások.

A vádaskodás, gyerekes besértődés nem nyerő pozíció.


3.Ki akarjátok sajátítani a párotokat.One haverok stb..


4.Elkezdtek függeni.Majd ő elintézi. Ebből lesznek a cuki „apuci“-féle kapcsolatok. De ő lehet, hogy nem az apukátok akar lenni, hanem a pasitok. Hm?



5.Mindig nyomoztok.



6.Meg akarjátok változtatni.Cseszegetni kezditek és azt hiszitek, hogy meg fog változni. Pedig ha nem akar, nem fog. És miért akarna?


7. Szerepet játszotok.



8.Nem olvastok a jelekből.



9.Hamar szerelmet vallotok.Hagyjatok időt a vadásznak!



És +1 Nem jó ha a párkapcsolattól akar egy nő boldog lenni.Ezt csak így mellékesen.

2017. márc. 4. 21:58
 22/49 anonim ***** válasza:
86%
Te ezt nőkről írod? Mert a pasikkal ugyanez a baj.
2017. márc. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:
Miért szerinted kikről írnám?Mi van most jöttél csak meg ,eddig hol kalandoztak a gondolataid?A pasikkal fele ennyi baj nincs.
2017. márc. 4. 22:06
 24/49 anonim ***** válasza:
80%
Nincs? Mosolyogva szolgálja ki a gyógyszertárosnő, azt hiszi, szerelmes belé. Nem lehetsz kedves, mert feleségül akarnak kérni.
2017. márc. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
77%
Szerepjátszás... tudod, hogy nekem az lenne a szerepjátszás, amit te szerepkörnek hívsz?
2017. márc. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:
Ha Ha.Lehet az a gyógyszertáros nő be van lőve:D Én nem szoktam ilyenekre gondolni.Mosolyoghat joker szájjal is nem szoktam vissza mosolyogni.
2017. márc. 4. 22:14
 27/49 A kérdező kommentje:
Egy szerepkörben szerepet játszotok.
2017. márc. 4. 22:17
 28/49 anonim ***** válasza:
77%

Ha a barinőddel vannak gondjaid akkor beszéld meg először vele. Sem azonosulni sem magamra nem tudom venni a fent írtakat. A hülye általánosításoknak pedig végképp nem látom értelmét.


Gondold felőlem nyugodtan azt, hogy minden bűn Évától ered,

Ádám már akkor is a kezeit mosta, mint most te teszed. ;)


csáo :

2017. márc. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:
Látom magadra ismertél barinő:)
2017. márc. 4. 22:35
 30/49 anonim ***** válasza:
És szerinted bárki boldog életet tud úgy élni, hogy magára kényszerít egy szerepet, ami a természete ellen van?
2017. márc. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!