Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg a nők rontják el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a nők rontják el a mai férfiakat?

Figyelt kérdés
Mai napon valamelyik műsornak ez volt a témája,bár nem nagyon fejtették ki a véleményüket.Szerintetek?
2017. márc. 4. 20:39
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
2017. márc. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
Engem még soha senki nem vert át és nem csalt meg. Ha nem érted, mit írtam, ne erőlködj.
2017. márc. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:
Ó dehogynem csak nem közölték veled,te csak azt hiszed.Tudni kell olvasni a jelekből.De nem kell mindig mindent az orrotokra kötni.Én nem erőlködök te baktatsz itt utánam.
2017. márc. 7. 17:05
 44/49 anonim ***** válasza:
Látom te sem vagy százas.....hogy téged ki rontott el...talán édesanyád...őt kérdezd. :-)
2017. márc. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 A kérdező kommentje:
Jajj nem kellett volna az a mosolyka,tudom hogy a düh vezérel téged.Magányos vagy és csak itt tengeted a kis életedet.Mi van csak nem lázálmok gyötörtek miattam?:D
2017. márc. 7. 17:32
 46/49 anonim ***** válasza:
Ja, ellenben a kérdező maga a megtestesült kiegyensúlyozott, sikeres férfi, akinek soha nem volt párkapcsolati gondja, mint azt a kérdése és hozzászólása is mutatja.
2017. márc. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:
Én párkapcsolati tanácsokban is jeles vagyok.Bárkinek valami kérdése lenne nyugodtan tegyétek fel.Megoldást fogunk rá találni tiszta higgadt fejjel.Nem kell háborúzni hölgyeim béke van a szívekben:)
2017. márc. 8. 00:17
 48/49 anonim ***** válasza:
Azt egyből gondoltam. Okééy majd szólok. :P :)
2017. márc. 8. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 A kérdező kommentje:
Nem szolni kell,hanem batran kerdezni,ne nyomd el ami benned lakozik.Csak batran kerdezz megoldast talalunk ra.Bennem bizhatsz a noi osszetort szivek megmentoje vagyok:)
2017. márc. 8. 13:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!