Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg a nők rontják el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a nők rontják el a mai férfiakat?

Figyelt kérdés
Mai napon valamelyik műsornak ez volt a témája,bár nem nagyon fejtették ki a véleményüket.Szerintetek?
2017. márc. 4. 20:39
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
100%

"1.Állandóan nyomásgyakorlást akartok alkalmazni. "

miben?

"2.Mindig a legrosszabbra gondoltok ha mondjuk nem veszi fel a telefont a pasitok egyből arra gondoltok ,hogy fére... és jönnek a vádaskodások. "

ez nem a nőkre jellemző, hanem a betegesen féltékeny emberekre.

"3.Ki akarjátok sajátítani a párotokat.One haverok stb.. "

ez ugyanúgy ráfogható férfiakra is. szerintük a lányoknak hülye barátnőik vannak, akik telebeszélik a fejüket, minek kellenek, fiú barátokra gondolni se merjenek, mert az milyen már...

"4.Elkezdtek függeni.Majd ő elintézi. Ebből lesznek a cuki „apuci“-féle kapcsolatok. De ő lehet, hogy nem az apukátok akar lenni, hanem a pasitok. Hm? "

ebben talán van valami. bár nem biztos hogy függésnek hívnám. nekem pl megcsinál sok mindent a párom, hogy kényelmesebb életem legyen. de én meg más szerepeket töltök be a kapcsolatunkban, amiben én vagyok jobb. (nem, nem a házimunkára gondolok). ezek a "függések" nem olyan szintűek, hogy egyedül meg se tudom csinálni, vagy elveszett lennék nélküle.

"5.Mindig nyomoztok. "

mi? :D

"6.Meg akarjátok változtatni.Cseszegetni kezditek és azt hiszitek, hogy meg fog változni. Pedig ha nem akar, nem fog. És miért akarna? "

szar tulajdonságokon miért ne akarna változtatni, már nem azért? :D én is változok az ő hatására.

"7. Szerepet játszotok. "

milyen szerepet? fiú barátaim között is van nagy számmal drámakirálynő.

"8.Nem olvastok a jelekből. "

milyen jelekből? ha van valami, akkor mondja. nem ez van elvárva a nőktől is? ne a másik találja ki a gondolataid?

"9.Hamar szerelmet vallotok.Hagyjatok időt a vadásznak! "

lol. egyszerű emberek lehetnek az ilyenek.

"És +1 Nem jó ha a párkapcsolattól akar egy nő boldog lenni.Ezt csak így mellékesen."

attól még, hgoy boldog párkapcsolatot akarnak, nem jelenti hogy ez a boldogságuk egyetlen forrása. egyébként aki tényleg ettől várja, annak könnyen lehet pl kulturális oka. nem olyan rég még csak a család, csak a férj, csak a gyerek volt a nőnek. sokan ebben a világban élnek még.

2017. márc. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 A kérdező kommentje:
Nos.1 Miben?Például két vacsora és már együtt akarjátok tölteni az egész hétvégét,sőt már az összeköltözést tervezitek.Majd már a házasság és a gyerekek.Ismerős ugye ?Minden nőnek vannak álmai, tervei. De ha ezeket a fejben futó programokat rá akarjátok nyomni rögtön a kiválasztott férfira, hamar elijed. Szinte mindig.Mi férfiak nem nyomunk rátok semmit.Ha elakarunk menni a haverokkal este hát elmegyünk.Nem szervezünk családi hétvégét meg nyaralást.
2017. márc. 4. 23:16
 33/49 A kérdező kommentje:
Nem tudod mi az a nyomozás?:D Elolvassátok az üzeneteket,emaileket. Átforgatjátok a zsebeket néha megnézitek az autóban a kilométer számlálót.Vannak furcsa dolgaitok az egyszer biztos:D
2017. márc. 4. 23:21
 34/49 anonim ***** válasza:
100%

#33 Istenem, ilyet egy mániákus csinál, nem egy átlag nő... Megjegyzem ilyen embertípus pasiból is van elég. (Nyugi, nem fogok olyan (rém)történeteket írni, amiket magam láttam pasiktól a való életben, mert tudom, hogy a neten bárki írhat bármilyen baromságot. Még akár azt is, hogy a nők egyedül teszik tönkre a világot.)


Ezt leszámítva a felvetésed teljesen igaz, 18 éves korunktól fogva rendszeresen fizetnek minket a "tudjukkik" hogy tegyük tönkre a férfi utópiát, mert nyilván minden selejt tulajdonság a p.nával jár, így csak mi tudjuk bomlasztani a társadalmat. Hidd el fiam, te még csak a felszínt kapargatod, besz.rnál, ha hallanád a történeteket, amiket a Gyűléseken mondunk el egymásnak...


Na jó, "viccet" félre téve szerintem dugj egyet, aztán majd nem jár ilyen hülyeségeken az agyad.

2017. márc. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
52%
Inkább egy konkrét nő,az anyukájuk rontja el őket,a70%-ukat .Sok a válás,ilyenkor anyukához kerül a gyerek és ilyenkor nem szokott lenni férfiminta és ez a baj. Egy nő csak női mintát tud átadni,férfimintát már nem,ami egy kisfiúra nézve veszélyes. A későbbiekben nem fog tudni helytállni férfiként és az első problémánál belép egy harmadik,mert még mindig egyszerűbb,mint normálisan megbeszélni a problémákat.De ugyanez van,ha egy pasi mindkét szülője diszfunkcionális,pl. az egyik pszichiátriai beteg,a másik öngyilkos vagy alkoholista,stb. Utóbbi mintából is baromi sok van kis országunkban.
2017. márc. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
100%

Biztos rossz napod lehetett, vagy depresszióval küzdesz, őszintén remélem ma már sokkal árnyaltabbal látod a világot. Ehhez egy kis segítség:


Az írod, h nem vesszük a jeleket? Szerintem ez mindkét nemre igaz, mint ahogy valaki a lekoptatás jeleit sem képes realizálni. Mert ha szépen mondod azt képes hinni, hogy csak játszod az eszed ezért tovább teper. :S


A romantikus filmekben bizonyára esküvői harangokról álmodoznak a lányok, a szomorú valóság az az, h egyre kevesebb nő akar férjhez menni, 100 nőből mindössze 47 kötne házasságot 50 éves koráig (KSH), egyébként az elmúlt 30 év alatt drasztikusan csökkent a házasodási kedv mindkét nemnél az élettársi kapcsolatok száma viszont nőtt. Hurrá! :))


A manipulációs technikákat és félrevezetést a PUÁsok szervezik egyre nagyobb körben, NLP, tudatalatti programozást is beleértve. Ehhez az általad említett "Szerepjátszás" témaköre is beletartozik. Baromság másnak mutatkozni, sokkal több plusz energiabefektetést jelent, mint amikor önmagát adja az ember, hosszútávon pedig úgy is mindenre fény derül.


A nyomozást sajnos férfiak is művelik nem kis számban, csak sokkal magasabb szinten, nem zsebátkutasással, hanem keyloggerrel, kémprogramokkal csekkolják a nő összes online tevékenységét. True story


Zaklatási szinten, még mindig több férfi zaklat nőt, egyesek hónapokig vagy évekig sem képesek az elutasítást elfogadni. A szerelemféltésből elkövetett bűntetteteket is ők hajtják végre, nézz utána a kriminológiában.


Soha senkire nem telepedtem rá, vagy akartam kisajátítani, ellenben próbáltak kontrollálni, elszeparálni, átformálni DE én azt nem tudnám mások arcába nyomni, hogy ők feleljenek érte.


Tudod ez a különbség kettőnk között. Hogy ha én összejövök egy futóbolonddal, arról más nem tehet csak is én. És még csak eszembe jut egy egész nemre kivetíteni a csalódottságomat, mert van annyi józan belátás bennem, hogy nem adhat senki magyarázatot más tetteire csak is az az egy illető.

2017. márc. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:

Kérdező, az általad felsorolt pontok egyike sem igaz rám, no persze én vagyok a feminista amazon, akitől rettegnek a férfiak.

Amúgy nem vagyok femináci, a házasságomban én főztem, takarítottam, a férjem végezte a férfi munkát ami jóval kevesebb, de látványosabb tevékenység (kocsi mosás, fűnyírás, egy kép felhelyezése a falra kontra minden napos házi munka)

Sosem féltékenykedtem, nem nyomoztam utána és bármikor mehetett a barátaival, én is mentem az enyémekkel. Ha két ember kölcsönösen megbízik egymásban, ez alap. De nagyon nehéz volt egy ilyet találni, a férfiak többsége, micsoda véletlen, pont a listádon lévő hibákat követte el...


Talán beláthatnád, hogy nem a nemektől függ ez, hanem személyiségtől. De azt is elmondanám, hogy mit tapasztaltam mára: a férfiak többsége fél attól a nőtől, aki nem akar függeni tőlük, aki ugyanannyi munka után a házimunka egyenlő elosztásában hisz, akit nem lehet pénzzel levenni a lábáról, akinek van önálló élete és nem a párkapcsolatban látja élete beteljesedését. Fél, mert úgy érzi, nincs szükség rá. Pedig pont akkor lehet a szerelem igaz és őszinte, ha nem szükségből ered hanem egyszerűen csak kölcsönös vonzalomból...

2017. márc. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 A kérdező kommentje:
Én nem félek egyetlen nőtől sem,hisz miért is kéne?Kegyetlenül őszinte szoktam hozzájuk lenni és ezt nyomatékosítom is bennük de rendesen.
2017. márc. 5. 16:28
 39/49 anonim ***** válasza:
Ezzel akarsz irányító szerepre szert tenni...nevetséges. Majd ha megtanulsz kegyetlen őszinteség helyett szeretetteljesen őszinte lenni, még egy igazi kapcsolatot is megérdemelsz. Addig azonban csak a listádon szereplő kis görcsökkel fogsz tudni ismerkedni, mert mindenki azt vonzza be az életébe, amilyen.
2017. márc. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:
Látom veled még egyetlen faci sem volt őszinte,biztos folyamatosan átvágtak,átvertek.
2017. márc. 5. 16:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!