Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a húszaséveim jó részét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a húszaséveim jó részét pár nélkül töltöm, az elvesztegetett idő? Elvesztegetem a fiatalságomat egyedül?

Figyelt kérdés
2017. márc. 5. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
24 vagyok nekem is volt ilyen parám de mivel én hajtok rá hogy az legyen akit akarok ezért hajlandó vagyok sajnos erre az áldozatra
2017. márc. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, rengeteg csalódással jár a kapcsolat, inkább csak megspórolod ezeket.
2017. márc. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amúgy pedig az életed igy is úgyis elveszted idővel élvezd úgy ahogy jol esik
2017. márc. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem elvesztegetett, csak tapasztalatszerzésre is fordíthattad volna...
2017. márc. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Sajnos nem azért alakult így, mert egyedül akarnék lenni, pont ellenkezőleg...
2017. márc. 5. 12:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem sokáig, hogy így van. De a fiatalságod arra használod fel, amire Te akarod és épp olyan tartalmas, amilyenné Te teszed. Ezt akkor értettem meg igazán, mikor végre megtaláltam a páromat.

Élj úgy, hogy jól érezd magad egyedül is, csinálj olyasmiket, amiket élvezel, ha van hobbid, élj annak is egy kicsit! (én pl amatőr fotós vagyok, emiatt imádok bárhol fotózni, meg a természetet járni ) Aztán ha találsz valakit, talán Őt is bevonhatod ebbe. Pl mi olyan helyekre megyünk kirándulni, ahol jól érezzük magunkat és közben szép is a hely, természetközeli.


A lényeg, hogy ne egy másik embertől tedd függővé azt, hogy mivel telnek a fiatal éveid! Egy másik ember csak kiegészítője, nem pedig megtestesítője kell, hogy legyen az életednek! :)


26/F

2017. márc. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Estádio de Felchút ***** válasza:
Ha közben megcsináltál egy mérnöki diplomát, és szereztél 3-5 év releváns munkatapasztalatot, akkor nem. Sőt!
2017. márc. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!