Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Piercing mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Piercing mennyire kizáró ok?

Figyelt kérdés
Ha adott egy visszafogottabb, normális, rendes férfi, van pár piercingje is, nem feltűnő, állandóan látható helyen (nyelv, mellbimbó), elsőre lehet fel se tűnne nektek. Mennyire lenne kizáró? Ha nagyon zavarna titeket, és ha ettől függne a dolog, mondjuk simán megválna a piercingeitől.

2017. márc. 5. 17:02
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem egy férfinek ne legyen sehol piercingje. Olyan suttyó és b*zi hatást kelt :D Akkor inkább legyen szép igényes tetoválása.
2017. márc. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
14%
Számomra kb. a dohányzással van egy szinten a dolog. Ha azt mondja hogy már évek óta leszokott, akkor is bennem lenne a félsz, hogy a gyakorlatban mikor gyújt rá megint.
2017. márc. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
27%
Nyelvben nem zavar. A többi helyen igen.
2017. márc. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
38%
Én nagyon utálom a piercinget, úgyahogy ha orrban van nem zavar a látványa (csajoknál). De amúgy minden máshol, legyen köldök, mellbimbó, nyelv stb nagyon irritál. Szerintem undorító is. Persze ez csak az én véleményem, mindenkinek más tetszik. Szóval nálam nagyon kizáró ok!
2017. márc. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
85%

Attól függ, hogy hol van, mennyi, jól áll-e az adott illetőnek. Barátomnak van kettő, iszonyatosan bejön és szerintem nagyon jól áll nem neki.

De azért el tudok képzelni olyat, ami nem hiszem, hogy tetszene. Pl. a fültágítóktól (amennyiben nem nagyon picike) kifejezetten rosszul vagyok.

2017. márc. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
73%
"nagyon jól áll neki"*
2017. márc. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
18%
nekem inkább a tetkók jönnek be, de ha már piercing, akkor csakis szemöldökbe. Van egy ilyen munkatársam, eszméletlen vonzó! 21N
2017. márc. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
80%

Nálam nem kizáró, szeretem a piercingeket csak tudni kell hordani.

Nekem nyelv van meg pár fül. És pl tök kipróbálnám milyen a csók meg ilyesmi nyelv piercingessel.

2017. márc. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
62%
Mellbimbóban tetszik,nyelvben elmegy.
2017. márc. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
60%
Engem nem zavarna.:)
2017. márc. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!