Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Piercing mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Piercing mennyire kizáró ok?

Figyelt kérdés
Ha adott egy visszafogottabb, normális, rendes férfi, van pár piercingje is, nem feltűnő, állandóan látható helyen (nyelv, mellbimbó), elsőre lehet fel se tűnne nektek. Mennyire lenne kizáró? Ha nagyon zavarna titeket, és ha ettől függne a dolog, mondjuk simán megválna a piercingeitől.

2017. márc. 5. 17:02
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
Mellbimbó nem zavarna, sőt kíváncsi is lennék rá. A nyelvben valahogy nem tudom elképzelni h nem feltűnő, de ha tényleg nem, akkor az sem zavarna.
2017. júl. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
A mell piercing szerintem nagyon taszító.
2017. júl. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:

Fú, nekem a mellbimbó piercing látványától úgy borsódzik a hátam, mint mikor valaki végighúzza a körmét a táblán. Nem tudom, miért.


Arcon nem szeretem, mert ha valaki helyes, csak rondítja. Mondjuk ha meg nem helyes, akkor mindegy.


Fülben nekem is van. Ott nagyon tetszik.

2017. júl. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
Engem sem zavarna főleg ha szerelmes is lennék akkor aztán pláne nem zavar.
2017. júl. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
Nyelv az elmegy, de a mellbimbó lehet, hogy sok lenne.
2017. aug. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
Amennyiben ennek ellenére van lehetősége kulturált, normális állásokat megkapni,mert nem látszik ruhában, akkor nem zavarna
2017. aug. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:

Számomra édesmindegy, hogy van-e pirszingje, főleg ha nem látható helyen van.

Nekem is van nyelvemben, köldökömben. De ha valakit zavarna, hát én inkább attól a személytől szabadulnék meg.

2017. aug. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
26%
Persze, rakasd csak be nyugodtan, nekem nagyon bejön a piercing a pasikon. Egyszerűen imádom. Hogy miért? Mert ha azt mondom hogy eláshatod magad, és leírnálak mint a szart, akkor mindenki lepontozna a ghecibe. Remélem elégedett vagy a válasszal. :)
2017. szept. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:

nekem bejonne, nekem is van 13;)


36/N

2017. szept. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

nem voltam még olyan pasival akinek volt piercingje (csak szemöldökben) de egyáltalán nem tartanám kizáró oknak. én ugyanúgy tekintek minden pasira akinek piercingje vagy tetkói vannak mint akiknek nincsenek. nem tudom elképzelni hogy ez kizáró ok legyen bármiért is.

még izgat is a gondolat milyen lehet nyelvpiercing mellett csókolózni vagy egy mellbimbópiercinggel játszadozni


23L

2017. szept. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!