Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Piercing mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Piercing mennyire kizáró ok?

Figyelt kérdés
Ha adott egy visszafogottabb, normális, rendes férfi, van pár piercingje is, nem feltűnő, állandóan látható helyen (nyelv, mellbimbó), elsőre lehet fel se tűnne nektek. Mennyire lenne kizáró? Ha nagyon zavarna titeket, és ha ettől függne a dolog, mondjuk simán megválna a piercingeitől.

2017. márc. 5. 17:02
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:

Páromnak van az orrában. Nekem nagyon tetszik.


20/l

2017. márc. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
Ha amúgy szingli lennék,tetszene a srác kívül-belül,nem hiszem,hogy ez válóok lenne. A septum piercing viszont az lenne,vagy ha a szemöldöke lenne végig kiszúrva.
2017. márc. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszenek a piercignek fiúkon.
2017. márc. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem kizáró ok, tetszett már ilyen srác, nem ezen fog múlni a kapcsolat, bár a túlzottan sok piercing nem tetszik, de ha ízléses akkor semmi gond vele.

25/L

2017. jún. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok.
2017. jún. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyáltalán nem zavarna. Sőt még az sem, ha "rommá" volna tetoválva... Persze csak szépen, igényesen, lehetőleg 1 témában. (Pl. tradicionális, biomechanikus) Ez mind nem számít, ha egy hullámon vagyunk, szeretjük és tiszteljük egymást.

Ez csak -úgymond- a felszín.

Mondjuk megjegyzem, hogy aki képes egy piercingért szakítani veled, az ott nem fog megállni a ruházkodásnál sem és semminél.

Érdemes volna olyan nőt keresned, aki nem akar TÉGED megváltoztatni, hanem ezeken egy kicsit túl lát és ÖNMAGADÉRT szeret.


40N

2017. jún. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Amúgy nincsenek piercingjeim, de gondolkodom rajta, ezeket kipróbálnám, nem divatból, menőzésből, kitűnni az emberek közül, hanem mert érdekel milyen érzés ilyeneket hordani, meg tetszenek is és ezek nem is feltűnő darabok a mindennapok során.
2017. jún. 13. 17:15
 18/43 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, nekem is van pár, sőt, mindkét fülcimpám végig van szúrva, úgyhogy látható helyen is akad néhány. Csípem a tetovált, piercinges pasikat, de én nem vagyok olyan visszafogott kinézetű, mint amilyennek te leírtad magad. Az viszont zavarna, ha a leendő pasim azt mondaná, hogy a kedvemért simán kivenné a piercingjeit. Én soha egyikről se mondanék le pasiért, ez vagyok én, ha nem tetszik, keressen mást. És ha tetkód lenne, és nem tetszene, leszedetnéd lézerrel? Ne add már fel önmagadat ilyen könnyen.
2017. jún. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
29 eves ferfi vagyok. 3 septum van az orromban. 1-1 mindkèt oldalt es 1 kozepen. Soha nem szedetnem ki senki kedveert es a hosszuhajam se vagatnam le. Ha megtennem akkor eldobnam onmagam.
2017. jún. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
Nem kizáró, nekem is van mellbimbóban, orrban, fülben.
2017. júl. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!