Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Némely nő miért várja el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Némely nő miért várja el a férfitől, hogy legyen félretett pénze mikor ebben az országban alig lehet félretenni?

Figyelt kérdés
Én csak akkor tudok félre tenni pénzt, ha kaján kívül semmi másra nem költök csak nekem vannak néha erre arra igényeim és inkább költekezek. Elhiszem, hogy a jövőre is jó, ha gondol az ember, de ehhez nem kell mindenképp félre tenni. Nem értem egyes nőket, hogy ez miért olyan fontos, mikor együtt lehet igazán megteremteni a javakat a közös célokkal.
2017. márc. 5. 19:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%

gondolom azért, mert ő is tudja ugyanezt nyújtani...


24F

2017. márc. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
És ezért az a megoldás, hogy a tükörképét keresse?
2017. márc. 5. 19:59
 3/18 anonim ***** válasza:
87%

jogos elvárás, ha ő is tud nyújtani akkor miért ne lehetne erre igénye?

nem valami irreális dolog...

ha jön egy durva betegség ami ledönt 1-2 hétre, akkor éhen halsz? vagy hogyan tervezed ezeket pl?

múltkor volt valaki aki kiírt egy kérdést, hogy valami balesete volt és pár hétig táppénzen lenne de akkor nem tudná fizetni a dolgokat és kikapcsolnák az áramot...és így is megy dolgozni...

azért jövő és balesetek szempontjából is jobb ha van valakinek tartaléka...


24F

2017. márc. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
17%
Mert én is tudok félretenni, havi 300 ezret.
2017. márc. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
És had várjam már el azt, hogy a partnerem ne egyik napról a másikra éljen. Mi lesz, ha történik valami?
2017. márc. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
4es jó neked! Nagyon sokan 100ezret keresnek,vagy még annyit sem!Az mit és miből tegyen félre?
2017. márc. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Meg szeretne bizonyosodni arról,hogy nem kérsz e kölcsön tőle.:)
2017. márc. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem csak kifogás az amikor valaki panaszkodik, hogy nem jut itthon egyről a kettőre. Ha nem jut, képezze tovább magát, tanuljon valami új szakmát vagy nyelvet, vagy ha annyira rossz a helyzet akkor menjen külföldre. Csak tenni kéne valamit, nem nyavalyogni.
2017. márc. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Hát ez van...

Megértem ha mondjuk 160 körül keres egy férfi + albérlet+rezsi+ kaja. Mennyid marad? Max egy tizes...annyi se. És tök mindegy kb. hol helyezkedsz el. Persze vannak jó állások, de hogy diplomád van vagy szakmád.

Akkor van esélyed ha gazdag családból jössz

2017. márc. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább a szerelemre kéne koncentrálni nem a pénzre. És mi van akkor ha nő tehetősebb? Emiatt nem alakulhat ki szerelem? Ne legyünk már felszínes ösztönylények.
2017. márc. 5. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!