Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Némely nő miért várja el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Némely nő miért várja el a férfitől, hogy legyen félretett pénze mikor ebben az országban alig lehet félretenni?

Figyelt kérdés
Én csak akkor tudok félre tenni pénzt, ha kaján kívül semmi másra nem költök csak nekem vannak néha erre arra igényeim és inkább költekezek. Elhiszem, hogy a jövőre is jó, ha gondol az ember, de ehhez nem kell mindenképp félre tenni. Nem értem egyes nőket, hogy ez miért olyan fontos, mikor együtt lehet igazán megteremteni a javakat a közös célokkal.
2017. márc. 5. 19:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
2017. márc. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nézd, nem kell ezen fennakadni: amelyik nőnek annyira extrafontos az anyagi biztonság, az vagy teremtse meg magának, vagy fogjon egy gazdag pasast.

Ha neked nem megy, mert rosszul keresel, akkor ez egyszerűen nem a te dolgod. Nem vagytok egymásnak pálya. És ennyi.

2017. márc. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
És miért nem várhat el bárki bármit? Nem felelsz meg egyesek elvárásának, lépj tovább. Nyilván nem szimpatikusak neked, te sem érdekled őket. Nincs itt probléma.
2017. márc. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én elvárom egy férfitól, de én magam is félreteszek. Nincs azzal semmi baj (vagyis van, de az már rohadtul a te problémád), hogy te nem tudsz félretenni, de akkor ne csodálkozz, ha nem kellesz egy olyan nőnek, akinek ez fontos.


Ez a szöveg, hogy "a szerelem a lényeg, nem a pénz", meg jó nagy marhaság, de azért áltasd csak magad, csak majd ha jön egy tartósabb betegség, munkanélküliség, aztán nem tudod fizetni a számlákat, meg üres lesz a hűtő, megnézem a nagy szerelmet.

2017. márc. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hol laksz, nekem az összes ismerősöm, aki már teljes munkaidőben dolgozik, tud félretenni. Oké, van 1 volt osztálytársam, aki minden hónapban lenullázza a pénzt, mert elkölti sörre meg fűre, de gondolom nem ő a követendő példa :D Mindenki más tud eltenni valamennyicskét, pedig nem egy közülük szakmunkás, meg érettségivel evickélő életművész...

Én most tanulok, 90ezerből jövök ki, nálam a "megtakarítás" az annyi, hogy nyárra legyen 10-20ezrem, ha elmennénk a párommal kempingezni vagy valami, meg tudom oldani. Ha megfeszíteném magam, akkor még többet is félre tudnék tenni. Nettó 90e ft-os fizetés szerintem nem olyan elképesztő "elvárás", onnantól meg már csak pénzkezelés kérdése, hogy mennyit tud félretenni.

Az, hogy valaki pénzügyi analfabéta, és folyik ki a pénz a kezei közül, az igenis zavaró.

2017. márc. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#5 és mégis miből képezze magát te nagyokos? Egy tanfolyam 500e-nél kezdődik, nyelvóra óránként 2e minimum.


És a nyelvtanár meg a tanfolyami órák nem fognak a 3 műszakhoz alkalmazkodni.


Könnyű okoskodni és mondani a hülyeséget látom!

2017. márc. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#16

Érdekes, a párom munka mellett ki tudott tanulni egy új szakmát.

Nyelvoktatás meg minden közoktatási intézményben van ingyen.

2017. márc. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
52%

#16:

internet?

ismerek olyan GYÁRI munkást aki modellezéssel foglalkozik szabadidejében! és ha jól csinálja pár éven belül többet fog vele keresni, mint a mostani munkájával...


de van egy srác aki éjjeli őrként 2 szakmát lerakott, mármint ott tanult éjszaka...

szóval ha valaki akar akkor tud tanulni, rengeteg ember erején felül teljesítve fejleszti magát!


24F

2017. márc. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!