Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az furcsa, hogy 29 évesen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az furcsa, hogy 29 évesen nem érzem azt, hogy akarnék gyereket?

Figyelt kérdés

Sőt ... Semmi pozitiv érzés nincs bennem ha meglátok egy babàt, kisgyereket, általában idegesit az acsitásuk....meg a terhesség már látványra is kellemetlen érzést ad.


Múltkor fizetett nálam egy csaj, fogta a gyereket aki a termeket kicsit osszenyálazta...és olyan lett a kezem...és számomra ez undoritó volt


2017. márc. 12. 22:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
71%
Sziasztok! Nekem 3 gyerekem van. Nagyon szeretem őket. Tényleg szó szerint mindent értük teszek. Viszont testileg tönkrementem ( nem, nem vagyok kövér , a terhességek a getincemet nem kímélték , állandóan faj a hátam. A három császármetszés hege évek után is érzékeny.) a szexet nem kívánom örökké fáradt vagyok és/vagy nem volt idom szőrteleníteni, vagy nincs kedvem a WC-ben csinálni. Mindig szakadt és leharcolt a külsőm. A diplomám mellett szerettem volna tanulni de esélytelen mert soha semmire nincs idom. A férjem lekezelő velem, gyakorlatilag egy háztartási robot vagyok. Tudom, hogy eljön az en időm, amikor jut magamra par nap, igen nap, olvashatok, furodhetek ( nem csak tusolas mert hulla fáradt vagyok) , addig igyekszem boldog kenni a ténytől, hogy egszseges gyerekeim vannak, szépek okosak...de valahol elvesztem az évek alatt. Szóval nem könnyű szülőnek lenni.
2017. márc. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

#11


1. mondta valaki, hogy szülj 3-szor?

2. ki milyen rózsát szakít olyat szagol. gondolom a férjed nem mostanság vált ilyenné, mindig is ilyen volt, házi rabszolga vagy, de ez kinek is köszönhető?

kiálltál már magadért és csaptál már az asztalra, hogy emelje fel a s...ggét és segítsen neked?

ha meg lekezelő veled, arról csak is TE tehetsz, minek tűröd ezt el? csak azt lehet bántani, aki hagyja is magát.

szóval légyszi, ne mártíromkodj itt!


a férjed segít a gyereknevelésben és a háztartásban? és a ha nem, akkor miért? megkérted rá? ha még így sem segít, akkor tettél valami változást ez ügyben?

miért vagy még vele?

2017. márc. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Utolsó, igazad van velem kapcsolatban . Jol esett leírni és kívülállóként elolvasni, azert írtam le . Senki nem erőltette hogy szülnek. Igazából azert írtam le mert azt is megértem ha valaki nem vállalja a családi életet.
2017. márc. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

#11 Örülök, hogy leírtad, kellenek az ilyen írások. Régen a rózsaszín cukorhabbal csalogattak lépre minden lányt, hogy jajj, micsoda csoda az anyaság. Francokat!

Kitartás!

2017. márc. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Köszönöm kedves Utolsó!Szóról szóra ahogy írod! Azt hittem olyan lesz mint egy álom, anyu apu gyerekek juj de boldog mindenki...hát annyira nem jött össze... Vigyázzatok magatokra lányok !
2017. márc. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

#14 és 15


Azért, hogy egy kapcsolat jól működjön azért mind a két félnek tenni is kell. Az nem megy csak úgy magától!

Az anyaság tényleg csoda! Aki meg nem így gondolja, az meg ne szüljön, különben ugyanezt a mentalitást fogja tovább adni a gyerekének!


15

" juj de boldog mindenki...hát annyira nem jött össze."

mert biztosan tettetek a pároddal azért, hogy ilyen értékelhetetlen legyen a családi "idilletek".

nálunk itthon minden a legnagyobb rendben volt, anyáék tettek is azért, hogy itthon jól menjen minden, persze voltak nehéz időszakok, de szerették és támogatták egymást.

anyukám 12 évig volt daganatos beteg, apa minden kezelésnél és műtétnél ott volt mellette. sajnos most február 2-án meghalt anyukám 56 évesen, azonban apa mindvégig kitartott mellette.

jóban és rosszban, egészségben és betegségben, ahogy a házassági fogadalom szólt


Kívánom neked kedves 15-ös válaszoló, hogy változtass a helyzeteden, hacsak nem akarsz érzelmi nyomorban élni a továbbiakban!

2017. márc. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

ui.: anyáék mindent megtettek, hogy boldog gyerekkort varázsoljanak nekem, anya foglalkozott velem, akárcsak apa


egy család ápolása két félen, anyán és apán

2017. márc. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
#16 Nálunk is nyomták ezeket a dolgokat, közben mélyen hallgattak róla, hogy legszívesebben kirohannának a világból. Úgyhogy bárki szemében tökéletes családunk volt, és mindenki irigyelt minket- csak éppen rohadtul egy színház volt. Már felnőtt voltam, mikor végre kezdték bevallani a szülők. Hidd el, a gyerek ÉRZI.
2017. márc. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Hat en is azt ereztem Apamon egesz gyerekkoromban h nem is akart...mikor vitt haza ovodabol,iskolabol szinte soha nem kerdezte meg hogy telt a napom...csak csondben vezetett, ha mondtam neki valamit unottam visszareagalt egy, ket szot....feszultseg volt vele lennem gyerekkoromban
2017. márc. 13. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!