Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan moshatnám tisztára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan moshatnám tisztára ezek után a nevem?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem tinderen egy csajjal. Elég sokat chateltünk bejöttünk egymásnak, én 21 vagyok ő meg hát azt mondta, hogy 18...két kép volt fenn róla összesen, lehetett akár annyi is. Egy hét tömény eszmecsere után a legkülönbözőbb vad témákról viszont minden átmenet nélkül eltűnt és csak annyit mondott, hogy többet ne keressem ha jót akarok magamnak...na mondom szép de hát ilyen az internet, nem az első ilyen eset. Két napra rá kapok fészen egy levelet egy ismeretlen nőtől aki mint kiderült a csajnak az anyja és fenyeget, hogy szálljak le a lányáról, mert kihívja a rendőrséget (??). Válaszolni nem tudtam mert azzal a lendülettel le is tiltott. Másnap ír az ismerősöm majd még egy, majd megint egy majd ismét egy másik...a nő szinte az egész levelezésünket a csajjal szétküldte az összes ismerősömnek engem zaklatónak perverznek és pedofilnak elkönyvelve, mivel mint kiderült a csaj mindössze 13 éves...az amikor azt állította, hogy 18 persze kimaradt a szövegből...


Most itt állok mint egy pedofil bűnöző és hiába magyarázom a bizonyítványomat a környezetemnek beleértve a családomat, és mondják hogy ők hisznek nekem és velem vannak ennek már ki tudja milyen következményei lesznek, a suliba is téma már, félek úgy fognak kezelni mint egy beteg agyú embert...mit tegyek? Közben kiderítettem, hogy ki a lány, érdemes lenne feljelentést tennem ellene rágalmazásért? Senkinek nem hiányzik egy ilyen tortúra de szüleim is inkább állják anyagilag csak tisztára legyen mosva a nevem. Még egyelőre tartom magam és senki nem tudja, hogy ma éjjel is felébredtem és hánytam az idegtől. De sürgős segítség kellene mert nem tudom így meddig bírom. 21/f


2017. márc. 13. 12:22
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Ugyanazt tudom javasolni, mint előttem mindenki.

Annyit tennék hozzá, hogy egyszerű printscreen nem elég, tehát őrizd az üzenetváltást, mint a szemed fényét, és ha jogi útra vagy rendőrségre kerül a dolog, a megfelelő emberke tudni fogja, hogy lehet ebből a beszélgetésből bizonyítékot gyártani.

2017. márc. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
De ne te érezd magad kínosan, oké lehet írtál perverz dolgokat, de úgy tudtad, hogy ez egy olyan felnőttek szólnak, aki bármikor azt mondhatja, hogy kösz nem, elegem volt belőled. Te abban a tudatban írogattál neki, hogy egy hozzájáruló felnőtt a társad.
2017. márc. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Egy screenshotra nem mondhatják rá, hogy csak fotóboltoltam?
2017. márc. 13. 16:51
 24/32 anonim ***** válasza:
Azért tartsd meg az eredeti üzenetet is.
2017. márc. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
kérj segítséget ügyvédtől
2017. márc. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Ha a lány kinézett 18-nak, nem pedofília. Pedo gyerek kinézetű gyerekekre "bukik".


Gondolom, ezentúl 2x is meggondolod, hogy perverzkedj-e.

2017. márc. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
itt ugye nem történt semmi, csak az anyuka kavart. Az az ő dolga lesz hogy rendbe tegye az ügyet.
2017. márc. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Csak azért kommentelek h később is megtaláljam a kérdést.
2017. márc. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

14 ev alatt a jogi dolgok miatt kockazatos. Legolcsobb megoldas,ha torlod a facebookodat es csinalsz egy ujat mas neven. Igy nem talal meg. Meg a tindered. A per draga.

Amugy meg levelezessel nem nagyon foglalkozik a rendorseg,birosag. Mi is a zaklatas?? Ha s masik fel nem ir vissza es Te irogatsz... Szoval a levelezesetekbe s kislany is beleegyezett. Nem zaklatas.



Amugy meg nem vagy gaz ! Ha az en ismerosom/baratom lennel,nem gondolnam,h pedo vagy vagy gaz. Attol ne felj,mit gondolnak a barataid. Az igazi barataid akkor is szeretnek,ha hulyeseget csinalsz vagy bajba keveredtel.

2017. márc. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Utolsó: nem ő zaklatott, őt zaklatják...
2017. márc. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!