Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú-Lány barátság létezik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú-Lány barátság létezik?

Figyelt kérdés
Nekem volt már pár fiú barátom,sajnos sokkal csak úgy ok nélkül vége lett, 4 éve megismerkedtem egy fiúval ő volt a legjobb barátom, nem rég viszont bevallotta h szeret engem és ha nem akarok járni vele ő nem akar barátkozni, nagyot csalódtam benne... DE még mindig hiszem h létezik..
2010. máj. 10. 20:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
hát én azthittem. de amikor megakart dugni nemmentem bele és igy baszhatjuk már többhonapja. pedig legjobbarátomvolt:) sztem nincs olyan h haveriszex... 16l
2010. máj. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Haverként, cimboraként működik, de barátként nem!!!
2010. máj. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. máj. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

21:05

Honnan tudod ? Csak saját nevedben beszélj!!!

2010. máj. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
létezik csak néha összekúrnak
2010. máj. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Szerintem egy idő után az egyik fél többet akar.
2010. máj. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem!
2010. máj. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Hehe - vicces válaszok - a sexre éhes pasik ne barátkozzanak csajokkal :)

Amúgy van ilyen - létezik - nem csak mítosz és legenda

22F

2010. máj. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Hello.

Szeretnék mondani valamit.Én nekem nagyon nagyon tetszik egy lány,akinek van barátja 1 éve.Sokszor álmodoztam rola,hogy járunk,megfogom a kezét,puszit adok neki,ölelgetem elmegyek vele sétálni...meg még sok romatikus dolgok.Abba is benne lettem volna nála,hogy csak barát.Sokat gondolkoztam ezen a dolgon:)

Ha azt mondta volna nekem az utobbi idöben ,hogy csak legyünk barátok lehet,hogy bele mentem volna csak kérdés meddig birtam volna ki.VÉGIGNÉZNI,HOGY A SZERELMEMET EGY MÁSIK FIU ÖLELGETI ??? Most már ugygondolom,hogy "nem"-et mondanék neki.:(

Megértem a barátodat !!!Én is ugyanezt tettem volna mint ö.

Amugy sztem létezik fiu és lány közti barátság:)

2010. máj. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon ritkán, de létezik :)


pl.: (szerintem ez tök lehetséges) homosexuális csaj és -"- srác között

2010. máj. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!