Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek korán, úgymond 14-15-1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek korán, úgymond 14-15-16 éves korban jött az első szerelem, és velük is maradtak, nem hiányzik neki valami?

Figyelt kérdés
A lányok akik még akkor szüzen ismerkedtek meg a párjukkal, akikkel később boldogan éltek, család, szerelem minden tökéletes, nem érzik azt, hogy ki akartak volna még próbálni valamit? Úgy értem h mást is megtapasztani. Meséljetek ilyeneket, ki hogy élte/éli meg hogy az első nagy szerelem az utolsó is, de boldogok?

2017. márc. 13. 17:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

de miert huzod ra azokra az emberekre akik fiatalon jottek ossze, hogy igy fogjak vegezni, azert mert az ismerosi korodben lattal erre 1-2 példát?

ugyanolyan esellyel lehet rossz kapcsolatuk gyerek utan azoknak is akik par evvel kesobb talaltak egymasra.

a tobb ember szeretetet kiprobalni pedig egyenesen nonszensz. ha megtaláltad a szamodra megfelelo embert ott hagynad azert mert még nem tapasztaltad meg eleg ember szeretetet? erthetetlen szamomra

2017. ápr. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

"Akiknek korán, úgymond 14-15-16 éves korban jött az első szerelem, és velük is maradtak, nem hiányzik neki valami?"


De. Az agyuk. Normális ember nem kefél az oviban. Ez inkább Kolompáréknál szokás.

2017. ápr. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
80%

Hiányozni hiányozhat, de egyvalamit szerintem mindenki tud: bármiből is az első a legnagyobb.

Ez bizony a szerelemre is igaz.


Szóval ha valaki elsőre tudja megtalálni élete párját (és ez szó szerint értendő!), akkor annak nem fog hiányozni a tíz-húsz-akárszáz másembernyi kerülőút.


Nem véletlenül csökken a házasságok stabilitása a nők házasságot megelőző párkapcsolatai számának növekedésével. Vagy máshogy fogalmazva: a legtartósabb kapcsolatok az első szerelemből született házasságok.

2017. ápr. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
45%

"Nem véletlenül csökken a házasságok stabilitása a nők házasságot megelőző párkapcsolatai számának növekedésével. Vagy máshogy fogalmazva: a legtartósabb kapcsolatok az első szerelemből született házasságok."


Ez nagyon igaz. Nem véletlen, hogy a normális világban, szűzen mennek férjhez a nők. Így nem tudják, hogy milyen egy nagyobb pénisszel, és nem találkoznak olyannal, akivel "jobb volt". Ezért nem is vágynak másra, és élvezik az életet a férjükkel.

Na ezt tette tönkre a média, és a feminizmus. Egy rendes, követendő példát mutató családanyának bogarat ültetnek a fülébe, hogy ő is éppen olyan elesett legyen, mint a "felvilágosult" társai. Egyszerűen képtelenek elviselni, hogy igenis vannak még emberek, akik családban akarnak élni, és szétzúzzák az ő családjukat is. Ebből következik, hogy nincs erkölcs, és a házasságok nagy része tönkremegy. Nem szaporodik a jóléti társadalom, és jó dolgában, egyszerűen eltűnik a föld színéről. Átveszi a helyét a "barbár", "felvilágosulatlan" nép, akik szaporodnak, mert a hagyományos, "elavult" családmodellben élnek. Csak gondoljunk a római birodalomra. Túl jó dolguk volt, és el is buktak...

2017. ápr. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Igenis hogy azért van ennyi válás mert nincs meg a tisztelet a másik iránt illetve első nagyobb problémánál otthagyják a másikat. Én első szerelmemmel v
2017. ápr. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Bocsánat véletlenül elküldtem. Szóval első szerelmemmel vagyok tíz éve 18 éves korom óta sok mindenen átmentünk nehéz időszakokon de a szeretet mindig meg volt a másik iránt mikor még semmi pénze se volt akkor is csak meglepett ezzel azzal közben már egyenesbe jöttünk van ház tíz éves évfordulónkra egy kisbabával ajándékozom meg :)
2017. ápr. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A szerelem, ha mind két oldalról működik, időtálló. A tényleges szerelem, nem olyan, hogy minden fáról lekapok egyet. Azt nem tudom elképzelni, hogy ötödik, tizedik párom van és az mind szerelem volt. Eddig annyit láttam, akik így csaponganak, azok kapcsolat alatt is. Majd mikor már nem érdekes a szex, a másik nem, megállapodnak valaki mellett. Harminctól felfelé, ismerek olyanokat, akik az elsővel vannak és mai napig nagyon boldogok. Mindkét oldalról meg van a szeretet, egymásért, kapcsolatért élnek.

Azok az ismerőseim, akik ráültek minden állóra, vagy betömtek minden lukat, csak úgy fáradtan el vannak egy kapcsolatban. Azért, hogy ne legyenek egyedül.

2017. ápr. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!