Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, lányok! Az alábbi szituác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! Az alábbi szituációban melyik férfit választanátok?

Figyelt kérdés

Egy apokalipszis utáni világban járunk. A mai világ megszűnt létezni, egyedül az elhagyatott házak és épületek olyanok, mint régen, de ott nem ajánlatos sokáig tatózkodni, mivel több tényező is veszélyeztet (rádióaktív zombik, sima zombik, sárkánygyíkok, mutáns óriáscsigák, öntudatra ébredt macska-szamurájok stb.) Tipikusan az a világ ahol csak akkor kapsz, ha tudsz adni valamit.


Az emberiség megamardt része vagy elbarikádozta magát relatíve "védett" helyeken, vagy különböző alternatív meghajtású járműveken él. Te "vidáman" élsz egy csoportta, mígnem a renegát hordák meg nem támadják és tönkre nem teszik a búvóhelyeteket. Tucatnyian élitek túl, de később a rádióaktív korkodilok rajtad kívül mindenkit megölnek. Te túléled és kétségbeesetten keresed a kiutat. Szerencsédre egy hatalmas jármű érkezik (külsőre olyan mint a jawa homokcirkáók) és kimentenek. Felajánlják, hogy velük maradhatsz, de mivel kevés a hely, ezért az egyik férfi kabinjába kell költöznöd. Mivel kevés a nő és fontos a faj fentmaradása, ezért utána gyakorlatilag sokat kell együtt lennetek és bizony szexuális kapcsolatban is. Sajnos, csak az alábbi 12 egyedülálló férfi kabinjában volt üres hely. Sokuk számára szintén kényszer a dolog, nem mind van elragadtatva tőle, de a jövő érdekében meg kell tenni.


[link]


Ha senkit nem választasz, ledobnak, miután kifosztottak. Hosszú, fájdalmas halál vár rád. Nem sima kis "halálocska", hanem brutális több hétig tartó agónia.



#választás #csoport #apokaliptius világ #a tizenkettő
2017. márc. 14. 21:35
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
Amúgy kérdező, el is felejtettem kérdezni, hogy szoktál-e írni, és ha igen, hol érhető el. :3
2017. márc. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
73%

(Első mondat után agyam azt mondta, Daryl Dixon.)


De inkább meghalok. Akkor is ha fáj, legalább kívánni fogom nagyon a halált.


Engem senki nem fog szaporodásra kényszeríteni. Pláne hogy egy posztapokaliptikus terhességbe simán meghalhatok. A gyerekemet meg hagyjam hátra, hogy megerőszakolgassák? Na nem.


Lehet, túl sok Harry Pottert olvastam, de vannak borzalmasabb dolgok is a halálnál.

2017. márc. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:

Albin bácsi nekem szimpi a bal felső sarokban :)

Minek kellett ehhez ez a körítés? :D

2017. márc. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:

#7

De-de ő az :D


#9


Zseniáis. Amúgy így nem úszod meg a gyereknemzést Frank-el (gondolom őt választanád, mert ő van közel a tűzhöz) esetleg Broderick.


Abortuszt amúgy Dr.Dudor el tud végezni, a kérdés, hogy életben hagyod-e addig amíg te nem leszel a vezér. Illetve, hogy találtok-e kórházat és megfelelő gyógyszerellátmányt.

2017. márc. 14. 21:51
 15/41 anonim ***** válasza:
6# Ez esetben en a kapitanyt valasztanam, o egesz jol nez ki :D Ha csak a tobbi van, akkor egyiket sem, boldogulnek egyedul is, vagy talalnek masik csapatot, ha nem akkor meg igy jartam, nem kellenenek ilyen undorito ferfiak akkor se, ha csak ezek vannak. Az emberiseg jovoje nem izgat, a sajat jovom erdekel csak.
2017. márc. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 RoseTyler ***** válasza:
10 vagy 11. :D
2017. márc. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:

#11


Egyszer már kérdezted, írtam is, de nem reagáltál.


#13(?)


Igen, bár feltételezhető, hogy kiemelten kezelnek a terhességed alatt, neked adnak először enni és a szülés idején efoglalnak egy kórházat és a gyerked is védelmezik, mivel fontos a jövő. Csak hát az a kérdés, hogy mindig így marad-e? Amíg a kapitány "Stannis" addig igen, de sokminden történhet... Bizonytalan a jövő!

2017. márc. 14. 21:54
 18/41 anonim ***** válasza:

#14 No igen, sietni kellene, hogy lehessen kamuzni a terhességgel kapcsolatban minél tovább.


Nyilván titokban kikapartatnám magam a taggal, de ha idő előtt elhullana akkor magamnak csinálnám. Igazság szerint ha normális utódra nem lenne lehetőségem, akkor nem erőltetném a dolgot, csak olyannal akivel én is akarom. Ezek között pedig meglepően egy ilyen sincs.

2017. márc. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:

Az vagy, aki azt a történetet is írja, amiben a Nhoura nevű lány szerepel? :3

Arra pont reagáltam, megdicsértem. :D

2017. márc. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:

#15


A kapitánynak élettársa van, és a sógora ugybár "A köcsög". A kapitány hű a nejéhez, mivel ők még a régi világban jöttek össze, egy fiatal fiuk is van. A kapitány a fia miatt vezeti a csoportot, szeretne a számára jobb világot létrehozni. Sajnos azonban nem mindent ő dönt el, a jövő miatti gyereknemzést ő maga ellenzi, de nem akar a saját emberivel emiatt bajt. Nem ért vele egyet, de eltűri. De azt nem, hogy erőszak legyen a hajóján.

2017. márc. 14. 21:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!