Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, lányok! Az alábbi szituác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! Az alábbi szituációban melyik férfit választanátok?

Figyelt kérdés

Egy apokalipszis utáni világban járunk. A mai világ megszűnt létezni, egyedül az elhagyatott házak és épületek olyanok, mint régen, de ott nem ajánlatos sokáig tatózkodni, mivel több tényező is veszélyeztet (rádióaktív zombik, sima zombik, sárkánygyíkok, mutáns óriáscsigák, öntudatra ébredt macska-szamurájok stb.) Tipikusan az a világ ahol csak akkor kapsz, ha tudsz adni valamit.


Az emberiség megamardt része vagy elbarikádozta magát relatíve "védett" helyeken, vagy különböző alternatív meghajtású járműveken él. Te "vidáman" élsz egy csoportta, mígnem a renegát hordák meg nem támadják és tönkre nem teszik a búvóhelyeteket. Tucatnyian élitek túl, de később a rádióaktív korkodilok rajtad kívül mindenkit megölnek. Te túléled és kétségbeesetten keresed a kiutat. Szerencsédre egy hatalmas jármű érkezik (külsőre olyan mint a jawa homokcirkáók) és kimentenek. Felajánlják, hogy velük maradhatsz, de mivel kevés a hely, ezért az egyik férfi kabinjába kell költöznöd. Mivel kevés a nő és fontos a faj fentmaradása, ezért utána gyakorlatilag sokat kell együtt lennetek és bizony szexuális kapcsolatban is. Sajnos, csak az alábbi 12 egyedülálló férfi kabinjában volt üres hely. Sokuk számára szintén kényszer a dolog, nem mind van elragadtatva tőle, de a jövő érdekében meg kell tenni.


[link]


Ha senkit nem választasz, ledobnak, miután kifosztottak. Hosszú, fájdalmas halál vár rád. Nem sima kis "halálocska", hanem brutális több hétig tartó agónia.



#választás #csoport #apokaliptius világ #a tizenkettő
2017. márc. 14. 21:35
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Így remélsz pi-nát? Nice try. :D Nagyon ráérsz b+.
2017. márc. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:

#31


Remél a rosebb, csak mániás állapotban vagyok. Holnap meglesz ennek a böjtje...


De régen és a jövőben is szívesen hagyatkorom a képzelőerőmre és a kreativitásomra e téren. Legalább meg tudom nevettetni őket az pedig elméletileg már részsiker.


A többi... a többit hagyjuk!

2017. márc. 14. 22:43
 33/41 A legrosszabb ***** válasza:
Kreatív, tetszettek a leírások. Akár mint egy rémálom TWD. :D
2017. márc. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Enyém a saspofa, ő legalább jó arc. (Sasarc)
2017. márc. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%
radioaktív, nem rádióaktív
2017. márc. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 Sunshinedoll ***** válasza:
91%
Ha kizárólag a faj fennmaradásáért kéne párosodnom valami lúzerrel, akkor kvaisten, hogy hagynám kihalni az emberiséget, én már csak ilyen kicsinyes p-csa vagyok :DDD
2017. márc. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
4, 6, 7, 11. Akár minddel dugok, ha azzal több előny jár. :D
2017. márc. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Az öreg amúgy egy az egyben zseniális teknős :D
2017. márc. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:

#38


A jellemet róla mintáztam, képnek viszont nem akartam rajzfilmfigurákat berakni (volt már olyan kérdés is :D), és ez az öreg eléggé hozta a hangulatot.

2017. márc. 15. 10:29
 40/41 anonim ***** válasza:
Lenyelném a ciánkapszulámat és kb. 2 év múlva reinkarnálódnék egy másik bolygón. xD
2017. márc. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!